Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 3 éve vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Kicsit megbántottam és szeretném kiengesztelni valamivel. Mit csinálnátok? (szex kizárva, m. megjött). Olyat szeretnék, ami igazán hatásos: )

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
anális szex
2009. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez még ami kizárt.: )
2009. aug. 13. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
főzz neki egy finom vacsorát. Gyertyafény...stb...és mondd el neki h sajnálod ha megbántottad vmivel.
2009. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy gyertyafényes vacsora, masszázs:)
2009. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na miért szavaztatok le? csak ajánlottam ....
2009. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én felpontoztam az első válaszadót lány létemre:D


orális/anális szexnél nincs hatásosabb

22/L

2009. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg a masszazs es a gyertyafeny is kilove mert ennek a folytatasa a szex lenne. o is ezt varna es xtem te is kivannad szoval csak kinszenvedes lenne h nem eshettek egymasnak.

a fozes mar lehet h jobb otlet de mivel ez vacsi es kiegeszitokekl igazan szep.... esetleg suss neki vmi fincsi sutit.

vagy reszesitsd egy egetrengeto oralban. orulni fog h ezuttal "lustalkodhat" mivel nem kell viszonozza es biztos h dijazni fogja. ha viszont csak buntudatbol csinalod nem lesz jo neki.

szerintem ha szex es oral kilove, a legjobb ha vmi olyan programmal leped meg amire regota vagyik. ha pl szeret autot szerelni akkor azzal h segitesz. vagy mozi. akarmi. a lenyeg h olyasmi legyen amit o szeretne nem amit te. vagy amirol tudod h regota szeretne csak sose jott ossze ido,penz, akarmilyen szempontbol.

de az is lehet h egy olyan egyszeru gesztus a nyero h viszel neki a kedvenc csokijabol, sorebol.

te tudod h minek orulne. a gesztus a lenyeg.

2009. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már mindegy, de az orál mindíg beválik. + Nem értem mi ez a megjött akkor nem szexelünk dolog. Akkor a legjobb szerintem, de nem részletezem, hogy miért. Nem kell prűdnek lenni és kikell próbálni egyszer.
2023. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!