Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha ti nagyon-nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha ti nagyon-nagyon fáradtak vagytok, vissza utasítjátok a párotokat, ha szexet kezdeményezz?

Figyelt kérdés

1 hónap alatt egyszer szexeltünk. Ez alatt ötször vissza utasított ezzel az indokkal. Tegnap este egy szál bugyiba ültem az ölébe és kezdeményeztem, ő csak a combomat fogta meg. Ebből már tudtam, h megint nem lesz semmi. Nem is részletezném tovább, nem volt megint. Nem akarom túl kombinálni, de már az is megfordult a fejembe, h van valakije, mert eddig nem volt gond a nemi életünkkel.

A fáradtság gyenge kifogás vagy legyek megértőbb?



2014. máj. 31. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

ha igazán kívánna egy gyengéd aktusra mindig lenne energiája

ink ülj le vele beszélgetni és kérdezz rá

2014. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ez k. kevés

valami egyéb gond van

kérdezz rá

a fáradság 1x-2x elmegy de ennyiszer nem

2014. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igyekeztem megbeszélni vele, de nem az a típus, aki megosztaná a véleményét, gondolatait velem, pedig már elég régóta együtt vagyunk.

Azt is szokta mondani, h a stresszes élet, ami miatt nem tud koncentrálni a szexre. De nekem ez így nem megy, így nem érzem nőnek magamat, h ennyiszer visszautasít. :(

2014. máj. 31. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt valami gond van, mert ennyi visszautasítás nem normális.

Vagy van valakije, vagy már nem tetszel neki, nem kíván, vagy valami más problémája (pszichés gond a stressz miatt stb.) van.


Próbáld vele megbeszélni mindenképpen, így ne hagyd. De ha később sem változik a helyzet, akkor el kell gondolkodnod, hogy szakíts vele. Mert ha Neked ez így nem jó, akkor inkább most szakíts vele és válts, mint azután, hogy hozzámentél stb. - és akkor már késő lesz.

2014. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akarunk összeházasodni, de már van egy közös gyermekünk, ami megnehezíti a dolgokat, vagyis, h elhagyjam...
2014. máj. 31. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:

a gyerek érdekében tényleg jobb lenne vele maradni

de ha nemvagytok boldogok az se jó, a gyermek is észreveszi ezt ha anyu és apu már nemjönnek ki úgy mint régen

esetleg ketten elmentek egy pszichologushoz? vagy biztos van aki ilyen tanácsadásokkal foglalkozik, nézz utána, kérdezősködj de először ülj le a pároddal és kérdezd hogy ő akar e egyáltalán változtatni ezen ha igen akkor spuri, ha nem akkor gondolkodjon el egy picit rólatok

2014. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akik ismernek, tudják rólam, hogy távol áll tőlem a rosszindulat. Most mégis talán úgy fog tűnni, mintha az vezérelné válaszomat: pasik részéről fáradtságra hivatkozni kb azon a szinten van, mint amikor a nő fejfájásra apellálva bújik ki a szex alól. A szex ugyanis mind a fáradtságra, mind a fejfájásra gyógyírként hat. Joggal hsized, kérdező, hogy valami (vagy valaki) más áll a háttérben.
2014. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*hiszed
2014. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,ha már unom az asszonyt.
2014. jún. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!