Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek itt jár a szája, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek itt jár a szája, hogy "kezdeményezz" meg "szólítsd meg", azok adott helyzetben tényleg ilyen bátrak?

Figyelt kérdés

Csomó ilyen válasz van, hogy jajistenemhányévesvagy meg teistudszkezdeményezni stb.

Az ilyen arcok tényleg azért papolnak, mert lazán oda mernek menni flörtölni egy olyanhoz, aki nagyon tetszik nekik? Ők valóban ilyen lazák? Vagy csak a szájuk jár...

Mert én bizony remegek és zavarban vagyok, plusz félek a visszautasítástól, nem ám, hogy randizni hívjak egy fiút, aki igazán tetszik.



2014. ápr. 5. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem.
2014. ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) Valahogy én is ezt érzem.
2014. ápr. 5. 08:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak jár az a nagy szájuk.
2014. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék minden lánynál esélytelen a külsőm miatt, akkor simán kezdeményeznék bármikor.
2014. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

éppen ez az

lehet azok is irnak ilyet akiknek semmi önbizalmuk nincs

2014. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért kérdező gondold át:


Te írsz ki egy kérdés. Ebben most nem írhatják azt, hogy a másik fél kezdeményezzen, amikor amaz sosem látja a kérdést, nem?


Amúgy meg lány is kezdeményezhet ugyan ugyan úgy, nem feltétlen a fiú dolga. Az tegye, aki tenni akarja.


Engem az irritál, amikor valaki kiírja a kérdés, hogy hogyan kezdeményeztessen a fiúval, ahelyett, hogy maga tenne valamit és ez már szánalmas, mert látszik, hogy a könnyebb végét akarja megfogni.


Ha meg az illető nem is akar semmit, csak a sült galambot... akkor minek a kérdés?

2014. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
biztos sok esetben ők sem tudják ezt megtenni. de ez egy jó tanács, amit ha követne az illető, talán még össze is jönne neki valami.. nincs semmilyen szabály arra, hogy tilos lenne olyan (egyébként jó) tanácsot adnod, amit nem tudsz mindig betartani. mert ettől még tudod, hogy az lenne a legideálisabb.
2014. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De Paul Taylor, épp az a vicc, h oly könnyedén irják, h lépj te, amikor ők is csak várják a sült galambot a szajukba, le merem fogadni! Mert akkor nem itt töltenék a fél eletüket...

Szó sincs arról most, h lány vagy fiú kezdeményezzen.

A te szavaidból is kicsit az vehető ki, h vársz és nem lépsz.:) De ezt nem bántásból írom.

2014. ápr. 5. 10:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Tailor, akarom mondani.:)
2014. ápr. 5. 10:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan dolog, hogy tanácsot adni mindig könnyebb. Kívülállóként még a barátaink helyzete is mindig olyan egyszerűnek, és könnyűnek látszik, lazán mondjuk nekik, hogy menj csak oda, jó lesz ez. :) De ha az ember szerelmes, vagy már annyira a határán van ennek, akkor a saját helyzetét nem látja többé racionálisan. Eluralkodik rajta a megfelelés iránti vágy, rettegni kezd attól, hogy mi van, elbénázza az egészet. Szerintem ez így természetes. :) Persze jó lenne, ha ezt valahogy le lehetne küzdeni. De 21. század ide vagy oda, akkor is az a természetes, ha a fiú kezdeményez, a lány dolga pedig a bátorítás, és hogy szegény fiúnak se kelljen rettegnie a kikosarazástól. De igen, úgy van, ahogy mondod: mondani könnyű, cselekedni nehéz. Azok akik ilyen könnyen benyögik, hogy persze, menj oda, szerintem is gondolnak bele a helyzetbe, ha ők is szerelmesek lennének, vagy annyira nagyon tetszene nekik valaki, akkor ők sem lennének ilyen bátrak. Olyanhoz meg odamenni, aki csak egy kicsit tetszik, nem nagy kunszt, még egy hozzám hasonló nyuszi is megmerné tenni. :)
2014. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!