Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennek mindig így kell lennie?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorgo 20 kérdése:

Ennek mindig így kell lennie?

Figyelt kérdés
14-18 ig aktív szexuális életet éltem (most 20), de most ez bizonyos okok miatt lecsökkent, kb 3 havonta vagy 4 szokott összejönni valami. Mikor alkalom kerülne rá, valamiért akaratomon kívül ráparázok, , aztán mikor már helyzetben vagyok figyelnem kell hogy ne mennyek el 1 perc alatt és hirtelen kiver a víz és lelankad. ilyenkor le kell nyugodnom pihenni 5 percet és utána már megy rendesen. E nélkül a szituáció nélkül hogy lehetne gördülékeny? Nem értem hogy mire parázok rá, de nem én irányítom, szégyenkezni valóm sincs és már több mint 15 lánnyal voltam már onnan nem is számoltam. Emiatt a kis attitűd miatt hagyott alább az önbizalmam és kezdeményezek kevésbé a lányoknál. Ezzel mit tudok kezdeni?

2014. máj. 31. 14:21
 1/3 Grim13 ***** válasza:
az orvos is segíthet ilyenkor vagy az hogy kideríted miért parázol, valamire csak gondolsz mikor ez történik nem ?
2014. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az első aktusnál fordul csak elő mikor még nem szoktam meg partnerem jelenlétét és zavarban vagyok(a semmire) , olyankor hirtelen égni kezd a testem és szakad rólam a víz és le kell pihennem 5 percet, majd megszűnik és már rendben vagyok. Lehet valami tudatalatti pszichés probléma, de olyankor nem gondolok semmire csak hirtelen elönt a forró zuhany és lever a víz valamiféle lámpaláz mint mikor fellépsz valahol és érthetetlenül elönt az a fajta izgulós érzés, aztán miután a színpadon vagy már megszűnik és megy magától.
2014. máj. 31. 15:22
 3/3 Grim13 ***** válasza:
olyan pánikrohamszerű így leírva
2014. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!