Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már szeretőtök? Írjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szeretőtök? Írjatok le róla mindent! Mennyi idegig? Nem lett belőle szerelem? Mikor találkoztatok és, hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
..na ide csak azert irok,hogy visszatalaljak..erdekelnek a valaszok.
2014. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok engem is nagyon érdekelnek...
2014. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerető voltam. kb. fél évig. Társkeresőn ismerkedtem meg egy pasival, akinek volt élettársa. Állítása szerint szerette, de a szex nem működött köztük. Egy nagyon kultúrált kis panzióban vettünk ki mindig egy szobát. Eleinte minden héten találkoztunk, aztán ritkábban. Nem lett belőle szerelem, mert nem igazán volt az esetem, így meg, hogy foglalt volt pláne nem terveztem vele semmit. Aztán fél év múlva kitalálta, hogy ne találkozzunk többet, mert megpróbálja rendbehozni a kapcsolatát. Gratuláltam neki, hogy jól döntött, és hogy sok szerencsét. Azóta sem jelentkezett.
2014. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackSword ***** válasza:
Mi vagy Te??? Szociológus???
2014. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem van egy lány,gyerekkoromtól ismerem.neki is van párja nekem is.Kb 4 éve lefeküdtünk egymással,azóta is tart.ha szükségünk van egymásra ott vagyunk..
2014. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt kétszer is, mindig szerelem lett belőle, úgy látszik ez nem az én műfajom.
2014. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem egy éve van lassan, mivel van kapcsolatunk általában este talizunk kocsiban. Hetente, kéthetente. Szerelmes nem vagyok, de szeretem, másként nem lennénk még együtt. Kezdek erosebb vonzalmat érezni felőle is újabban.
2014. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
39%

56 éves férfi vagyok, 32 éve nős! nagyon jól meg vagyunk a mai napig, elvezzük egymás társasàgàt, minden sex teljes és kielégitő vele, és neki is orgazmusa van legtöbbször! Mindig volt szeretőm, már a házasságunk elején is! Volt hogy több is egyszerre! Volt hogy munkahelyi ismeretség által, vagy csak futó kaland! később pedig a netnek hála, egyre több. Azt hiszem egyerotikus regény kijönne az életemből. Volt ami több évig (10) ,-4 -3 -tartott. de volt akivel ujra összejöttünk egy idő után. Korban pedig változók voltak. Volt egyetemista lány, de volt hogx idősebb volt a hölgy! Eggyik kapcsolatom sem volt érzelemmentes! De mindig maradtam a nejem mellett! Ezekről a dolgokról a mai napig nem tud, pedig követtem el őrültcségeket.

Most 56 évesen van egy 33 éves, egy 34 éves, és egy 51 éves szeretőm, és még kerül egy pár a talonból. Ők persze nem tudnak egymáról. És van a nejem. Mindig ahoz megyek amilyen sexre vágyom! És tök jól működik!

Egyszer élünk! !!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 : Taníts , Mester ! :)
2014. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 shopgirl27 válasza:
75%
Én most először jöttem össze egy családos férfival, hogy kint dolgozok, és itt találkoztunk, ők mindig máshol dolgoznak, szóvaé tudtam hogy egyszer elmegy és ez ma történt. Nem vok laza erkölcsű, mielőtt még jönne vmi cinikus, hogy írja hogy volt gyomrom családos emberrel lefeküdni, és a kapcsolat nem a szexről szólt, és szeretem nagyon, és most is sírok, de nem kértem, hogy hagyja ott az asszonyát...sőt kértem, el se mondja....ha viszont úgy alakul, hogy vissza akarna jönni ide velem élni, boldog vnék, de nem áltatom magam
2014. jún. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!