Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem tudom magamat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom magamat kielégíteni mióta vége lett egy pár éves kapcsolatomnak? Rosszul csinálnám?! /L

Figyelt kérdés
Igazából lehet furcsának tűnik a kérdés, de akárhányszor próbálom magamat kielégíteni mióta vége lett ( fél éve ) azóta saját magamat nem tudom a csúcsra juttatni. Egyedül azt érzem hogy nagyon kívánom magát a szexet és hogy meg tudnék őrülni leginkább ilyenkor este. Miért van ez? Esetleg valamit rosszul csinálok? Magam se értem már.. Idióta hülye kérdések kavarognak a fejemben. Mostmár nem bírom, olyan érzésem van hogyha egy helyes pasi jön velem szemben egyből lekapnám és leteperném.. Valami tanácsot tudnátok adni? Kort és nemet írjatok légyszíves :)

2014. máj. 31. 21:03
 1/3 anonim válasza:

Szerintem már túlságosan hozzászoktál az együttlétekhez, emiatt nem elég az, hogy ha magadnak csinálod. Én is hasonlót éltem át mint te, mikor vége lett a párkapcsolatomnak..Hiányzott valaki mellőlem, így kerestem, és találtam magamnak alkalmi kapcsolatra alkalmas lányt..

Olyan barátság extrákkal szerű dologhoz hasonlítanám az egészet, és én ezt a tanácsot adnám neked is, hogy ha nem akarod elkötelezni magadat most egy ideig a szakítás miatt, akkor esetleg alkalmi partnert keress..:)

Remélem hasznos lesz a tanácsom, de ha nem, akkor se csüggedek. :)

F/20

2014. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! Őszintén megvallom hogy nekem is járt már ez a fejemben. :)
2014. máj. 31. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Valószínűleg tényleg hozzá szoktál a párodhoz, és férfival annyival jobb volt, hogy csak úgy tudod elképzelni a szex legkielégítőbb fajtáját - és csak úgy jutsz a csúcsra. Amikor elveszítettem a barátnőmet, én se csináltam magamnak hónapokig. Csak annyi tanácsot adhatok, hogy keress és találj mihamarabb egy helyes pasit ! F/33

2014. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!