Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés

Van nekem egy párom akivel voltam 3 év 8 hónapot, szét mentünk 2 év után ismét kibékültünk ami már tart 2 év 5 hónapja.

Nagyon szeretjük egymást.

Eddig Németországban dolgozott(1,5éve), ahol állandó éjszakás volt.

Tudtunk szinte mindennap beszélni skypon, délután munka előtt, és vacsora közben is mindennap telefonált, a hétvége pedig teljesen a miénk volt.

Most vasárnap pedig új munkahelyére ment Ausztriába.

Az utazás alatt sms-tünk, ingyen telefonálok, hívtam is mikor csörgött rám. Hétfőn írt munka előtt reggel, és este mikor végzett, na meg mikor ment tusolni. A tusolás után próbáltam hívni de nem vette fel, más dolga volt, amikor végül 1 percre el sikerült érnem, de ment is aludni. Vártam hogy ma talán már beszélünk, hiszen ma kapott internet kódot (?) valami ilyesmit gondolom. Végzett a melóban 17 órakkor, és próbáltam őt hívni, hiszen ő neki is von le 30 ftot, nekem ingyen és így jobb. ( Ezért zaklatózom én.)

Körülbelül 10szer hívtam de nem sikerült elérnem, írtam neki facebookon hogy ez nekem nagyon rosszul esik, hogy hiába nem dolgozik nem tudunk bezsélni legalább 10 percet nyugiba hogy elmondja, mit dolgozik, milyen hogy érzi magát kicsit megnyugodjak. Már ott tartok hogy a sírás kerülget és csak remélni tudom hogy helyre jön és ez csak egy pillanatnyi dolog. Na ezekre csak annyit írt hogy szeret, áááá ha szeretne nem így viselkedne velem. Mindegy.

Fél 10kor beszéltem vele, nem is tudom mintha nem is az én párom lett volna. Be volt lassulva, olyan mint aki ivott vagy drogozott vagy én nem is tudom. Na kb 2 percet beszéltem ekkor vele, kérdeztem miért nem vette fel, nem volt nála, mert mondom mit csináltál azt felelte semmit. Mondom 5 től fél 10ig csak csináltál valamit, erre is semmit, már mondtam. Teljesen be volt lassulva majd rám nyomta a telefont.


Nagyon fáj, megfogadtam nem keresem amit nagyon nehéz lesz kibírnom. Már a sírás kerülget és teljesen magam alatt vagyok hogy ennyire kifordult magából az én szerelmem.



Régen a másik meló helyen nem ilyen volt. Nem tudom mi lehet vele???!!!


2014. máj. 6. 22:25
 1/5 Költőnő? ***** válasza:

Új hely, új emberek.

Én agyf@.szt kapnék ettől a hisztitől. Hagyd már megérkezni fejben is a szerencsétlent és ne forgass egyből katasztrófafilmet.

2014. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 perc az életéből???? Amit rám áldoz? Az olyan nagy dolog??? Kétlem. Ez a minimum. Talán az a normális ha aztán az ember leszarja a másikat??? Igen 100ból 1 ember :D Nem érdekel mit csinál, hogy kivel ismerkedik ott meg, csak beszéljen velem egy kicsit.
2014. máj. 6. 22:42
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Nem értek egyet de úgysem tudnálak meggyőzni de meg nem is akarlak.
2014. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tartok tőle, hogy igen. Új munkahely, új kolléga-nő...

És remélem, hogy tévedek.

2014. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Szerintem túlságosan rágörcsölsz erre a témára. Sosem mondta még, hogy teher neki, hogy minden percéről elszámoljon?
2014. máj. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!