Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első szex táborban vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex táborban vagy osztálykirándulason?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
na de tanár úr!
2014. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj a Nyári táborba a Kristály tóhoz. És nem a b.s leszna fő gondod.;)
2014. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
táborban több a választási lehetőség, osztálykiránduláson, csak ismerősök vannak... én csak pettingeltem mindkettőn, de már megbántam, hogy nem volt több
2014. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha egy 3 napos osztálykirandulas lenne? Akkor szerintetek ciki,gaz lenne?
2014. máj. 31. 22:47
 5/6 anonim válasza:
100%

is -is ! :)

de szerintem full izgi lenne mindkettőben ... :)

amelyik a ,, kezedre " esik :)

3 napos kirándulás ? szex is ? nem ciki ! ;)

2014. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nálam történt ilyen. Fiú haverjaim kizártak a szobából és jött a felügyelő szétnézni és én gyorsan beszaladtam a lányoknak a faházába. A probléma az volt hogy sokáig kint volt a felügyelő ezért nem tudtam visszamenni. Szépen leültem és vártam. Aztán az egyik csaj kitalálta hogy dugjunk. Volt nála óvszer megdugtam cső aztán meg másik kettő leszopott és ott már tök jó volt. Aztán végül rávették a kicsit visszahúzódó lány hogy smároljon velem és fogja meg a farkam. Ezt nem nagyon akartam de... többen voltak. De nem volt rossz..
2020. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!