Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt vagy van olyan ismerősötö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vagy van olyan ismerősötök akit megdugtak osztálykiránduláson a pasija előtt?

Figyelt kérdés

Az a story hogy velem ez történt sajnos és nem tudom hogy kezeljem. A barátnőmmel már 1 évesek vagyunk és nemrég elmentünk egy ismerkedős osztálykirándulásra a nyáron és kicsit sokat ittunk amikor a közös haverjaink kitalálták hogy menjünk át Lilin! (A barátnőm) ő először ellenkezett, de aztán belement a megkérdezésem nélkül! és persze én is megdugtam de utánam még 6 srác és nem mertem neki azóta sem felhozni. szerintetek mit kéne tennem? fogadjam el? vagy dobjam ki? nézzem el neki és vegyem úgy, hogy neki ez egy szórakozás volt és berugott?

15/F



2013. aug. 27. 18:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Legalább kértél belépőt, vagy csak simán bevágtad a csajod a közösbe?! Ezt azért nem nagyon értem!
2013. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
ha úgy vesszük "csak úgy simán bevágtam a közösbe" ... már úgy érzem hiba volt!
2013. aug. 27. 18:58
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Apám, hogy te mekkora lúzer vagy!
2013. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%

"már úgy érzem hiba volt!"

Akkor még van remény, hogy normális ember lesz belőled.

2013. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem ő a lúzer hanem a lány egy k_rva aki hagyta hogy leitassák meg hogy utána megd_gják. Grat a barátnődnek.
2013. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

baz+ remélem kamu.


Ha meg mégsem akk ő már most megtalálta a szakmáját...

2013. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

"Nem ő a lúzer..."

Belement, hogy mások megdugják a barátnőjét, ő akkor nem ellenkezett, és nem tudja kezelni a helyzetet. Függetlenül attól, hogy a csajról mi a vélemény (amivel egyébként egyetértek), ő egy jó nagy L.

2013. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg belement és ő is élvezte vagy belekényszerítettétek? Ha tényleg élvezte és te is mert nem dugtad volna meg ha nem, akkor meg mi a baj? Ti erre gerjedtek és kész. Szerintem nincs ezzel semmi gond ha nektek ez belefér.
2013. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit sokat ittatok?
2013. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező te mit szívsz? Vagy még a keresztelői kannásbor vasárnapról? :)
2013. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!