Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatom van,5 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatom van,5 hónapja tart, az első 3-4 hónap nagyon izgalmas volt mind2nek, de az utóbbi időben úgy vettem észre már nem igazán érdeklődik?

Figyelt kérdés
És ma meg is írta nekem,hogy nagyon vonzó vagyok,meg kíván,csak szeretné,hogyha változatosabb lennék.Mit tehetnék,hogy újra felélesszem a vágyát és az érdeklődését?Új pozíciók,vagy sok új fehérnemű?Mert én kedvelem őt,persze csak annyira,amennyi belefér egy szexkapcsolatba.Válaszokat előre is köszönöm! 19/L

2014. jún. 1. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy szexkapcsolat attól jó hogy nem kell félned hogy elhagy kiélhetitek mindketten azokat a dolgokat amiket szeretnétek, extrém helyek, szerepjátékok, uj pozicók rengetek mindennel fel lehet dobni egy ilyen kapcsolatot..
2014. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!