Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen kellemetlen élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kellemetlen élményetek van az önkielégítéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rajtakaptak titeket, fájdalmas volt. Ilyenekre gondolok.

Kort és nemet legyetek szívesek írni.



2014. jún. 2. 00:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
neked volt bármi ilyesmi? kiskoromban egyszer megpróbáltam szappannal síkosítani, és elég kellemetlenül bepirosodott tőle a farkam, de elmúlt, átálltam a testápolóra. :D
2014. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy volt hogy a barátom és családja elutazott, de a cicájukat rám bízták hogy vigyázzak rá. Átmenetem megetetni a cicát meg picit játszottam is vele.. Aztán valahogy úgy alakult a dolog hogy már nem bírtam és Elkezdtem a barátom ágyán. Maszturbálni. Eléggé benne voltam már a dologban mikor reccsent az ajtó és az Apja benyitott telibe rám. Én meg mint valami kiterített hús feküdtem magatehetetlenul az ágyon ujjazva saját magamat.... Irtózatosan gáz volt abban a pillanatban ahogy telibe kapott.. De azota is nevetek mikor szembe jön velem... 17/L
2014. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
( 17 voltam akkor. )
2014. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
gusztustalan:(
2014. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Meccs előtt be szoktam kenni az ágyékomat lóbalzsammal, és félrecsúszott a kezem, és hát a hímtagomat sikerült vele bekennem, a makkot, egész meccs alatt csipett, azt fogtam. :D
2014. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2-es percekig sírtam a nevetéstôl :D


Nekem pont ma volt egy kis kellemetlenség.

Végre egyedül voltam a lakásban gondoltam ezt megkoronázom egy élvezéssel. Semmi kedvem nem volt hozzá ezért nem is nedvesettem be, de így folytattam. Nagy nehezen sikerült elérnem az orgazmust de azóta is nagyon ég a hüvelybemenetem. :D

Pár hónapja meg a csiklóm fájt napokig miután maszturbáltam.

2014. jún. 2. 00:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Na es ebbol mennyi a kamu?
2014. jún. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Head & Shoulders-el sikositottam..szėt marta a makkomat...
2014. jún. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. jún. 2. 00:40
 10/14 anonim ***** válasza:
,,,,,,,,,,,,,
2014. jún. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!