Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurább dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurább dolog amit kért tőled a partnered vagy párod az ágyban? És megtetted neki?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
kapcsoljam fel a lámpát sex közbe ,nagyon durva volt
2014. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PearlDiver ***** válasza:

Popónyalás. Már hogy ő csinálhassa nekem. Megengedtem, érdekes volt :)

24F

2014. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy miközben a popsiját dugom, dughassa a punciját egy banánnal... Kicsit furcsa volt eleinte, de nagyon élvezte.
2014. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérte,hogy izgassam a prosztatáját,,megtettem de akkor meg is undorodtam!Azóta szex is sz@rrá ment kettőnk közt,mert ő ezt szeretné,én meg nem akarom.
2014. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok fura dolgot kértek már tőlem, nem tudnék rangsorolni. Az exem például állandóan szerepjátékozni akart, megtettem, de inkább viccesnek találtam, mint szexinek. Mindig olyanok jutottak eszembe, hogy "micsoda hülyeség, nyilván nem vinném szerelőhöz az autóm, ha nincs pénzem, és különben sincs jogsim" :D

Volt olyan partnerem, aki mindenféle fura helyeken akart szexelni, némelyikre rábólintottam, nem volt rossz. De inkább csak érdekes, mint jó.

A páromnak perverz dolgai vannak, például kérte, hogy nyalhassa a fenekem, később pedig hogy én az övét. ezt eleinte undorítónak találtam, de azóta élvezem. Talán a legfurább az volt, amikor arra kért, hogy kvázi megerőszakolhassa a szám, de öklendezésig. Na ez tényleg nagyon gusztustalan dolog, sokáig is tartott, mire belementem - de azóta kiderült, hogy ezt is nagyon élvezem. Bár egyre erősebb a gyanúm, hogy igazából ez csak a partner miatt van :)

2014. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

masztizzak elötte,

seggembe élvezzen,

nyelem le a spermáját,

2014. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!