Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik. Mi volt a legfurább...

Kismamik. Mi volt a legfurább dolog amin elsírtátok magatokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor pocakosan vettünk egy baba hajkefét, elbőgtem magam, mert elképzeltem, hogy hogyan fogom vele fésülgetni a babám haját. (Azóta a "baba" 3 éves, a kefét soha nem használtuk, mert sokáig alig volt haja:) )
2011. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A Tarzan rajzfilmet néztem a TV-ben,és az egyik dalnál kezdtem pityeregni.
2011. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kismamaként,sétáltunk egy vidám gyereknapi-forgatagban,és elsírtam magam a sok csillogó szempár láttán,alig vártam hogy a sajátomban gyönyörködhessek!Azóta már 2x-es anyuka vagyok :)
2011. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem Kismamaként semmi sem lehet fura. Én a legjobban az Édes mostoha című filmen zokogtam. Többet nem szeretném megnézni...
2011. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%
Lehet ki fogtok nevetni!Van egy kiskutyám akit nagyon szeretek.A párom hülyeségből megkérdezte mi lesz most a kutyával,hogy nem leszek itthon pár napig amikor szülni megyek.Na én el is kezdtem zokogni.Persze ő is szereti a kutyust és nem is lesz gond,hogy vele lesz itthon csak tudja mennyire ragaszkodik a kutya is hozzám és én is hozzá és ezért kérdezte.
2011. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Sétáltunk a párommal és ráléptem egy papucsbogárra :)
2011. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hamisan fütyült a párom. :) Hülye hormonok!
2011. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Sétáltam az utcán, és odajött egy zokniárus(tudjátok, akik leszólítgatják az embert)Én meg tudtam, hogy a páromnak kell zokni, ezért megnéztem.De sokalltam az árát, így elkezdtem alkudozni, végül vettem, de nem akartam.Sírva hívtam fel a párom, hogy "rám sóztak zoknikat és én megvettem":)

Na a családban azóta is a "zoknis esettel" húznak:)

2011. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

17:41-es ez nagyon jóóóó! :D


Én vezettem a munkahelyemre és szembe jött egy iskolabusz... :DD Alig láttam az utat a könnyeimtől. :'DDD

2011. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a tejtermékeket árusító mozgóárus elment mellettem, és a "boci-boci tarka" zenéje szólt...
2011. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!