Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak többségében miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségében miért csak materialistán tudnak gondolkodni arról, hogyan kell nőt szerezni? Többségüknek miért az él a fejében, hogy úgy kell felkelteni egy nő szexuális vágyát, hogy gazdag és jóképű valaki?

Figyelt kérdés

A harmadik és a legtöbbet kitevő szempontot miért hagyják figyelmen kívül?


"Mi kell ahhoz hogy jó legyek a nőknél? Jóképűbb legyek, vagy gazdagabb?" - De az egyik ilyennek sem jut eszébe, hogy érteni kellene a nőkhöz. Azt a viselkedést, stílust, testbeszédet, azokat a megszólalásokat produkálni, amiktől a nőkben szexuális vágy ébred?

Van akinek nem az a legtisztább állapot, hogy azért fekszik le egy nő vele, mert olyan volt a viselkedése, természete, hogy első sorban amiatt kívánta őt meg?


2014. jún. 3. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
a viselkedése egy kövér minimálbéresnek mindegy! nem jut nőhöz
2014. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Akik ezt gondolják és terjesztik jellemzően azok akik

1. AZ életben nem láttak még puncit testközelből, viszont utálnak mindenkit akinek sikerült.

2. Prostikhoz járnak és össze keverik a síkosítót a puncinedvvel.

2014. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Davpro ***** válasza:
Alapvetően két oka van. Az első hogy egyszerűbb jól kinézni ha már valaki genetikailag olyan, plusz még rásportol mondjuk, valamint egyszerűbb pénzesnek is lenni hiszen az úgy is egyéni célja is mindenkinek, és az iylen pasinak akikről beszélsz sokszor már ez is egy adott dolog, mint ismerni ilyen szinten a nőket. A másik a férfiak egója....egy mai normális férfi az biztos hogy ha választhat hoyg a nő azért feküdt le vele mert úgy viselkedett vagy azért mert nem bírt ellenállni a testének, megjelenésének, a legtöbb férfi tuti az utóbbit választja mert ez látványosabb dolog kifelé, ilyen mód mondhatni menőbb a többi férfi felé is. E az igazság
2014. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerűen ezek a sztereotípiák épültek be a köztudatba. Na meg ez egy marha egyszerű kifogás a szerencsétlen férfiak többségének. Ahelyett hogy bármit tennének a helyzet javítására inkább beletörődnek hogy se nem jóképűek és se nem gazdagok, így nyilván esélyük nincs jó nőt összeszedni.

Természetesen ez a legkönnyebb megoldás, így nem kell csinálni semmit, csak jó mélyen belemerülni az önsajnálatba, és utálni a világot amiért olyanná lett amilyen. Az ilyenkor fel se merül hogy a saját nyomorukról ők tehetnek, és hogy változtatni lehetne ezen. Hiszen ahhoz már erőfeszítéseket kellene tenni!


Én is pontosan ilyen voltam 17-18 évesen. Nem vagyok túl jóképű, elég vézna is voltam, gazdag se vagyok. De én változtattam! A mai napig nem vagyok eleresztve pénzel, és nagy pinabubus se lett belőlem. De megtanultam öltözködni, odafigyelek a külsőmre, ápolt vagyok, és sportolok. Igaz hogy minden nőt nem szedek össze akit akarok, viszont jó ideje nincs azért ezzel problémám mert ha igazán kell akkor találok valakit. Az önbizalom, és a magabiztosság a kulcs mindenhez az életben, nem csak a nőkhöz, hanem egy jó munkához, kapcsolatokhoz, bármihez.

2014. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Tapasztalat miatt. Mert a nők többségének tényleg a pénz számít, és csak a kisebbségnek nem. Ezért aztán amikor már harmadszor derül ki ez, akkor a férfi kezdi azt hinni, hogy minden nő ilyen, még ha nem is mindegyik az.
2014. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

a miért-re nem tudok választ kedves kérdező, de valóban nagyon unalmas már, és szomorú, hogy egy olyan dolognak tartják "a nőt" (ha egyáltalán nem mondják ki nyíltan, h csak a "luk" kell), mintha egy megszerezhető dolog lenne.

ez a birtoklási mánia, olyan mint kiskoromban a pokémonmatricák meg a yugio-kártyák...

nagyon szánalmas, és nem tudom ép ésszel felfogni, hogy honnan látták ezt. egy másik emberi lényről van szó, nem egy darab húsról, akkor is, ha vagina van a lábai között.

szerencsére az én köreimben ritkák az ilyen jól sikerült egyedek, de engem is sokszor megdöbbent, hogy van elég belőlük sajnos...

talán nem láttak normális példát maguk előtt, ez viszont egy ördögi kör, mert ők is ugyanezt mutatják a fiatalabbaknak, és így tovább, hogy a nőt az olyasvalami amit meg kell szerezni.

(és fordítva, a nőknek sem kéne úgy gondolkodni, hogy "pasit fognak". bár ők legalább csak egyet akarnak általában, nem az egész matricásalbumot).

2014. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

én jóképűként írtam amit írtam


a nőknek ez kell! legyetek kövérek és csórók megtudjátok :D

2014. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező te nagyon el vagy tévedve.

Egy kapcsolat alapja a kölcsönös vonzalom.

Ha egy férfi szarul néz ki, hogyan vonzódjanak hozzá?

Mellesleg nézz már szét az utcán vagy bárhol... mindig a jóképű srácoknak jutnak a nők.

2014. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, igazad van abban, én sem áltatok senkit, aki nem jön be külsőleg, azzal nehezen fog menni ez a vonzódás dolog.

De sztem a kérdező nem elsősorban ezt nehezményezte, hanem azt a hozzáállást, amit az erre való reakcióként produkálnak a "férfiak".

Ami szerintem sok jóképű férfiegyednél is megvan, hajaj, mennyi olyat láttam, aki szépfiú volt, és azt hitte, bárit "megkaphat", kb. ilyen retorikával, tényleg, mintha csak gyűjthető bélyegekről lenne szó.

A kérdező sztem emellett azt is nehezményezte, hogy a sekélyes dolgokon túl nem gondolkodnak ezek az egyedek, csak a külső és a pénz a megoldás szerintük... Előbbi valóban sokat segít, ha valakinek jó külseje van, hiszen "ez az ami megfog". De egy intim kapcsolatnak nem ez az alapja, ne tévesszük össze vele. (Legalábbis, nálam nem ezen alapul... Ez fogott meg, de ennél sokkal több kell ahhoz, hogy a következő szintre lépjünk, úgymond.)

2014. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy nem kell egy nőnek sem dagadt, csóró pasi, mint a férfiaknak csúnya, élősködő lány. Akármilyen lehet a lelke, ha nem bírsz ránézni annyira taszít, vagy ha tőled kér kölcsön zsinórban harmadik nap cigire.
2014. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!