Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel válhatnék potenciális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel válhatnék potenciális társsá egy nő számára, ha nem vagyok sem jóképű, sem gazdag?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben arra jöttem rá, hogy azoknak is a fenti számít, akik kikérik maguknak ezt a fajta felszínességet. A személyiség semmit se ér, ez is tapasztalat. Hiába beszélgetnek velem naponta órákat, és jegyzik meg, hogy milyen ritka az ilyen, találkozni sem akarnak velem.

Mit tehetnék?


2014. ápr. 16. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Nyerd meg a lottót.. Vegyél 1 szép fekete bmw-t és már is lesz csajod :)
2014. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ó, csak ennyi? :)
2014. ápr. 16. 13:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. szerezz kutyát, őt nem érdekli az ilyenek és szeret mindig.
2014. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Így nehéz nagyon.

Esetleg add lejjebb az igényeid. Az alsókategóriás csajok nem olyan válogatósak.

2014. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, a fenét nem. Te biztos náluk próbálkozol, amiért ilyen tájékozott van.
2014. ápr. 16. 13:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Most tényleg "leoltottad" azt aki segíteni akart? akkor te tényleg nem érdemelsz senkit de még egy kutyát sem, te senkiházi...
2014. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha találkozni sem akarnak veled akkor mégis hogy alakul ki hogy órákat beszélgetnek veled naponta? Ezt csak én érzem ellentmondásnak?
2014. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

- Éhes vagyok, mit egyek?

- Egyél azt, amit nem szeretsz és meg sem tudod csinálni.

2014. ápr. 16. 13:29
 9/15 A kérdező kommentje:

#7


Interneten beszélgetünk.

2014. ápr. 16. 13:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Emberséggel, melegszívűséggel, értelemmel (már ha van benned olyan).
2014. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!