Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti elítélnétek ezt a lányt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélnétek ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Úgy mond diáklány "támogatóval". Egy idősebb pénzzel rendelkező férfi fizeti a tanulmányait, albérletét stb. szexért cserébe. Szolgáltatás szolgáltatásért. Csak ezzel az egyetlen pasival szexel "pénzért", akit tegyük fel még vonzónak is tart. Szerintetek ez elítélendő? (Nem rólam van szó csak kíváncsi vagyok)
2014. jún. 3. 14:04
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy szerintetek ez mennyire gyakori? Ismerősöm szerint csomóan vannak így csak persze titokban. Szerintetek?
2014. jún. 3. 14:04
 2/28 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos a mai világban előfordul, nincs ezzel baj.
2014. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Szóval k_rva. Nekem nincs bajom vele.
2014. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Noydra ***** válasza:
73%

Egy büdös k.u.rva.

Amúgy leszarom.

2014. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos elég gyakori ez a fajta prostitúció :(

Megalázza magát, és ez viszont tönkre fogja tenni a lelkét. Felőrli idővel. A prostituált lélekben mindig rámegy a "szakmájára".

2014. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondják k@urvából lesz a legjobb feleség. Igaz nekem nem kéne...
2014. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Akivel erről beszéltem szerinte lényegében ez nem számít úgymond ku*rvának. Mert végül is mennyiben más az ha pénzes pasival jársz aki a segged alá tol mindent? Személy szerint én sem értek vele egyet, persze könnyen beszélek mert nekem megfelelő az anyagi hátterem... :/ És azért jobban belegondolva két egyetemen különfoglalkozásokkal nem tudom hogy tartanám fenn magam. Szóval azért megértem azt is aki ezt csinálja de nekem ne lenne hozzá gyomrom
2014. jún. 3. 14:10
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem ítélem el, ki vagyok én, hogy elítéljem.

Viszont nem is akarok tőle semmit se. Ismerni se akarom.

Ha befejezte a tanulmányait, és szakít ezzel a "habitussal", + megismerném, és kiderülne, akkor eltávolodnék tőle az 100.

2014. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

"Akivel erről beszéltem szerinte lényegében ez nem számít úgymond ku*rvának. Mert végül is mennyiben más az ha pénzes pasival jársz aki a segged alá tol mindent?"


Annyi a különbség, hogy ott szeretik egymást a felek, és nem szolgáltatás kapcsolja őket össze, hanem az, hogy ők egy pár.


Persze, érdekes is lenne, ha bevallaná, hogy qrváskodás amit művel.

2014. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
"Nem rólam van szó"....
2014. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!