Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Önzőség kérni valamit hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség kérni valamit hogy nekem is jo legyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy ideje randizgatok és már a szexualitáshoz is eljutottunk. A probléma hogy nem szexel velem, orálisan, kézzel és lábbal sokszor kielégítem de ő tőle alig kapok. Picit zavar hogy nem szexelünk, egyszer rá is kérdeztem hogy miért és a vílasza annyi volt mert hogy fáradt (munkanélküli és mielött talizunk egésznap otthon ül). Egyáltalán nem zavar az hogy őt kielégitem, hanem az zavar a legjobban hogy amig én őt több mint egy óraig kényeztetem többféle módon, addig ő hozzám se nyúl, vagy ha igen, akkor is pár perc alatt elintéz.

Tegnap, a randinkon megint az volt hogy neki jó volt és ő meg hozzám se nyúlt. Próbáltam a kezét a megfelelő területre irányítani, hátha rá érez, de nem vágta a lapot, ezért mondtam neki hogy jó lenne ha nekem is nyujtana egy kis örömet, mert nekem is vannak szexuális igényeim. Erre ő berágott, elkezdett veszekedni, önzőnek meg számítónak nevezett engem.


Tényleg önzőség EZ tőlem?



2014. jún. 16. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyit tudsz a szexről, akkor minek csinálod?
2014. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerintem sem önzőség. Csak pont ezen össze vesztünk és ő taglalta hogy amit művelek az önzőség és hogy számító vagyok. "Mert mikor ajándékot adunk vkinek nem várjuk el a másiktól hogy ő is adjon."
2014. jún. 16. 18:58
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"ő taglalta hogy amit művelek az önzőség és hogy számító vagyok"


Nem kérdezted meg tőle, hogy akkor amit ő tesz veled, az milyen?


"Mert mikor ajándékot adunk vkinek nem várjuk el a másiktól hogy ő is adjon."


Amikor ajándékot adunk, akkor valóban nem várjuk el ezt.


Egy párkapcsolat és a szeretkezés viszont a kölcsönösségről szól.


Ha valóban szeretem és megbecsülöm a másikat, akkor nekem legalább annyira fontos az ő öröme, mint a sajátom, és fordítva is így érzem természetesnek.


Nyilván nem kell kicentizni a gyönyöröket, de abból, amit leírtál, szerintem te is teljesen egyértelműen le tudod vonni a következtetést arra nézve, hogy mennyire szeret téged ez a fiú és mennyire vagy fontos neki.

2014. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi a fenének vagy egy ilyen tahóval? Semmi önérzeted?
2014. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 bekaszaj ***** válasza:
100%

Neviccelj. Párom barmikor kérné, szívesen tenném. Sőt, van hogy én kérem meg, hogy kinyalhatom e :$ szeretem csinálni na :$ És semmilyen hatsószandék nélkül, nem várok érte cserébe szopast vagy egyebet (persze azert nem banom aztsem ha megis, de nem azert teszem).

Aki meg nemszeret puncit nyalni annak uzenem, hogy nyaljon ferfi segglukat helyette.:p :D:D

2014. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!