Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy nem lesz szex? Fiúk ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ott fogok aludni nála, és ilyenkor kb 4-5 menet simán szokott lenni. Viszont most strandon összeszedtem hüvelygombát, amit nem tudok kezelni mert épp menstruálok. Amikor már nem vérzek, akkor fogom elkezdeni, de akkor épp a barátomnál leszek.

Mit mondjak, hogy most nem lehet szexelni? Mondjam el az igazat? Fiúk ti mit reagálnátok ha kiderülne hogy a barátnőtöknek fertőzése van? Elundorodnátok tőle?


Sajnos a kézzel/szájjal kielégítés nem lenne megoldás mert nagyon sokáig bírja és nem tud úgy elmenni.

Szóval az lenne a legjobb ha fel se izgulna de ha egymás mellett fekszünk és csókolózunk az képtelenség. :/


Mitévő legyek? Heti 1x találkozunk és eléggé szexcentrikus úgyhogy nem tudom hogy fogja fogadni.


2014. jún. 23. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, egy érzelmekkel teli kapcsolatot nem fog egy betegség megrontani te.
2014. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

legyél őszinte, nem azért vagy gombás mert megcsaltad, nem a te hibád.

én a barátod helyében megértő lennék.

2014. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elviselném, mikor a barátnőmnek megjön, akkor csak ő kényeztet. Szerintem neki se lenne rossz, ha legalább egy kicsit kényeztetnéd, de meg kell értenie, hogy van egy határ.
2014. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A megjósolható reakció:


[link]

2014. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond el neki, ha emiatt megundorodik, sajnálom hogy szerettél egy ilyen hülyét de tényleg jobb lesz nélküle. Egy európai ember az ilyet megérti. Bazz ez azért nem aids.....
2014. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy komoly kapcsolatban ezt el kell tudnod mondani neki.

Meg fogja erteni.

En is nemreg jartam igy, es az en pasim is nagyon szex centrikus. Megertette, es mondta, hogy nehez volt ejjel megalnia, de kibirta :)

2014. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem készítsd fel rá már most :D De komolyan, ne várd meg vele a személyes találkozót, hanem minél hamarabb beszéld meg vele, hogy ne élje bele magát hiú ábrándokba. Így esetleg lehetősége van addig, amíg nem találkoztok, kiverni egy kicsit, és úgy talán neki is könnyebb lesz, hogy ne vesse rád magát egyből.

Azon pedig egy pillanatig se habozz, hogy elmondd-e vagy sem. Egy normális kapcsolatban az ilyen egyáltalán nem tabu, sőt, tudnia kell róla a saját érdekében is. Mondd el neki nyugodtan, nem fogja leharapni a fejed :)

2014. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont mi is így vagyunk most, mondd el neki, hogy ez van, de a gomba szót kerüld.
2014. jún. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt várnám el a barátnőmtől, hogy őszinte legyen. A hüvelygomba nem egy olyan különleges betegség, amitől rettegni kellene. Nagyon könnyen össze lehet szedni, szóval semmi szégyellni való nincs ebben. Mondd meg neki, hogy elkaptál egy fertőzést és ezt most kezelned kell, addig pedig nincs szex. És kész.


Ha van egy csipetnyi IQ-ja, akkor nem fog ezen hisztizni és nem lesz kiakadva azon sem, hogy hüvelygombád van.

2014. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!