Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok egy párkapcsolatban hogy reagálnátok az ilyenre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akiért odavagytok, okos, kedves, szép, lehet vele beszélgetni- persze senki sem tökéletes, de nagyon szeretitek a lányt.

Jó ideje együtt vagytok már, de a lány mindig teljesen befordul, amikor ahhoz a témához juttok, hogy mikor fogtok már szexelni.

Aztán nagy nehezen kiböki, hogy régen nagyon kövér volt, de kemény munkával lefogyott, viszont nagyon lógtak a mellei, így megműttette. A hegek viszont örökké látszani fognak és emiatt csúnyának érzi magát és nem akarja, hogy lássa a srác a testét.

Mit csinálnátok ilyenkor?


2014. jún. 27. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:

tudatnám vele, hogy emiatt nem kell parázni

meg különben is, sosem fogja megmutatni csak ezért?

2014. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkérném hogy mutassa meg ha már együtt vagytok. Minden bizonnyal kb alig látható heg csak az ő csőrét zavarja. Már azt hitten hogy azért nem akarta eddig mert pl molesztálták többször kiskorában / erőszak érte nemrég.
2014. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy szeretlek és a hegeket is úgy fogom rajtad szopogatni mintha a legjobb dolog lenne a világon.:O

Ha szeretet van nem számít az ilyesmi.

2014. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha még valami szexéhes rámír, hogy hellóka te vagy az a lány, kva mérges leszek!!! ÉN A PASI VAGYOK
2014. jún. 27. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és mond el neki hogy úgy imádod ahogy van, nem érdekelnek téged a hegek.
2014. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor mondtam neki, hogy ő az életem, bármi is legyen, nem érdekel, mert mindennél jobban szeretem, de olyan kevés az önbizalma annak ellenére, hogy gyönyörű és nem tudom, hogyan segíthetnék ezen.
2014. jún. 27. 13:38
 7/8 anonim válasza:

biztos, hogy "csak" ez bántja?

amúgy a lányoknak, különösen azoknak akik ennyire nem hiszik el azt a pozitív véleményt amit mások mondanak róla, kicsit többször kell elmondani, hogy végre elhiggyék

ha tényleg sokszor hallja, akkor szerintem kezdi elhinni, csak türelem kell hozzá a részedről, hogy megértsd őt.

2014. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Türelmem, mint a tenger, csak fáj azt látni, hogy egy ilyen nagyszerű lány ennyire nincs tisztában azzal, milyen főnyeremény :(
2014. jún. 27. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!