Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok! Ti hogyan reagálnátok arra, ha egy úgymond idegen srác "kaparna" nálatok? Elmondaná, hogy mennyire tetszel neki, vinne ajándékot, stb. Az ilyen próbálkozásoknak lehet előbb-utóbb gyümölcse?

Figyelt kérdés
Azt hozzátenném mielőtt azt írná valaki, hogy "attól is függ, hogy hogy néz ki külsőre". Szóval ha jóképű a srác...?
2013. jún. 26. 15:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Ez nagyban függ a kapcsolat, és a kapcsolatot alkotó két személy anyagi minőségétől.
2013. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki akkor örülnék neki,de miivel jelenleg komoly több éves kapcsolatba vagyok nem lenne esélye nálam.
2013. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Lenne gyümölcse, a barátom képében, aki szintén vinne neki "ajándékot". Ugyanis közölném vele.
2013. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el a párkapcsolatban élő lányokat
2013. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
3*:Bézbózűtő díszcsomagban?
2013. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azért mégiscsak felbolygatná a lány lelkivilágát egy ilyen "eksön". Én azt valahogy nem tudom elhinni, hogy egy huszonévesnek olyan erős legyen az erkölcsi elkötelezettsége, hogy ne érdekelnék bizonyos kívülállók?
2013. jún. 26. 15:49
 7/24 A kérdező kommentje:
...pláne, mint írtam, elmondaná neki a srác, hogy már régóta nagyon tetszik neki és hogy őt akarja...
2013. jún. 26. 15:52
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
26 éves vagyok,és nálam aztán tuti nem lenne esélyed. Komoly kapcsolatban,ahol minden rendben van,ott semmi esély. Barátom is meglepne téged az tuti,ha megtudná. Miért kell belerondítani más kapcsolatába? Keress szingli lányt magadnak!!!
2013. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy feltétlenül egy már foglalt csaj kell, hanem egy bizonyos. Mellesleg távkapcsolatban él, az ilyennek meg végképp nincs értelme.
2013. jún. 26. 16:00
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd ő eldönti,hogy minek van értelme és minek nincs. Várd ki,hogy szakítsanak. De ne te legyél az,aki miatt.
2013. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!