Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatom van, a pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatom van, a pasinak barátnöje van, mi már lassan oda jutunk, hogy a közös ágyukba szeretkezunk. Ez pont annyira övön aluli ahogy én érzem?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem a sràcot ugy mutatkozott be,hogy nincs baràtnõje,viszont a szexre hajtot,amiben ugy produkàll mintha több ève együtt lennènk ezèrt sem tudok kiszàllni belölle,a hatalmas kielègitès nem törtènik sokszor egy honapba max 2szer 3 szor,bàrmennyire is tisztàn gondolkozva,rib....ku... jelzöket hasznàllva de ez igy nagyon megfelelö nekem,a pasival lelkileg abszolut nem talàllok,igy màssal osztom meg a lelki problèmàim viszont senki màssal nem fekszem le.vèlemèny?

2014. jún. 30. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén úgy érzed, hogy számít a mi véleményünk ebben a helyzetben?
2014. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az, hogy nevetséges, ahogyan nem vagy képes leírni bizonyos szavakat helyesen, mondatot értelmesen megfogalmazni, központozni, de a baszás más pasijával már megy...
2014. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez van. Ne ítéljünk élesen. kérdezőnek: alelkiismereted már most lázad. Majd látod meddig bírod
2014. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es ott a pipa:)
2014. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz nem kell nagy tudomány a kis rib.ancnak hogy a lábát széthúzza
2014. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem lehetsz túl okos, de a célnak pont megfelelsz.
2014. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a mocskolódókra. Ez a te életed, neked magadnak kell majd felelned érte sok-sok év múlva. És megsúgom neked, senki sem a jól végzett munkára emlékszik a halálos ágyán, hanem amit nem tette meg, mert a hülye erkölcsök megakadályozták benne. Élj úgy, hogy ne kelljen bánnod semmit. Hogy a (nyilván feddhetetlen) erkölcscsőszök mit mondanak, az meg az ő dolguk.
2014. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!