Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nőkhöz: tegyük fel, hogy...

Nőkhöz: tegyük fel, hogy bármi lehetséges. Találkozol egy férfivel, aki levesz a lábadról, de nem is pont úgy, ahogy várnád. Minden megváltozik. Milyen élményeket és érzéseket élnél át vele szívesen a randikon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is segítsen fel az aszfaltról, ha már elütött...

Élmények és érzések? Ha a kórházban kapok fájdalomcsillapítót, akkor bódultat, ha nem akkor szikrázót.


Egyébként értelmezhetetlen a kérdésed. Levesz a lábamról, de hogyan? Nekem nincsenek elvárásaim, hogy hogyan kell "megszerezni", így nem is várom.

Szerintem mindenki a boldogságot, kíváncsiságot, vonzódást (stb) szeretne érezni egy jó randin. Ez vonatkozik erre a helyzetre is.

2014. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyan vesz le a lábanról? Mi változik meg? Az érzés magától jön,nem lehet erőltetni. Élmény: hosszú séta, fürdő,stb.L
2014. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Max akkor tud levenni a lábamról ha kiüt vagy elüt nagyon nem vagyok a fangirl type, a szerelemben meg pláne nincs rózsaszín köd nálam.

Randira meg nincs tervem vagy vágyálmom nem is vagyok romantikus típus.

2014. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdem... milyen érzéseket és élményeket akarsz megélni egy számodra tökéletes, vonzó férfivel?
2014. máj. 26. 00:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem én vagyok az embered mivel nincs konkrét elképzelésem és bár nem hinném hogy magasra teszem a lécet (senkitől nem várok el többet mint magamtól) sose találkoztam olyan pasival aki akár csak megközelítette volna a tökéletest.
2014. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!