Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy csajjal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy csajjal, aki korábban férfi volt, de most már "teljesen" csaj?

Figyelt kérdés
Szimpatikus lenne, barátságos, de aztán elmondaná, hogy férfiként született. Járnátok vele?
2014. júl. 1. 14:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hiaba van puncija, melle, nemzokeptelen, legalabbis sajat genallomanyat nem tudja tovabbadni.


Mellesleg hiaba "teljesen" csaj, a genjei nem lesznek azok. Mindig is szuksege lesz bizonyos injekciokra hogy noiesseget megtartsa.

2014. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

NEM!

Amúgy hogy hívnak téged? Conchita?

2014. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Vannak többen is, akik nemzőképtelenek. Gyereket pedig lehet örökbefogadni is :).


12: Nem nem vagyok Conchita O.o. Ráadásul Conchita inkább transzvesztita. De nem tudom, hogy minek jöttök mindig Conchitával. Ártott nektek?

2014. júl. 1. 20:53
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem, már csak elvből sem, azért sem mert az azért látszik az arcán, és végső soron, a férfi életében a legfontosabb a család, az pedig sosem lenne. A másik meg h nem vagyok b*zi. Ja és ez elég bizarr, szóval szerintem futnék a templomba, és keresnék valakit aki vállal ördögűzést. Amúgy meg ha annyi-de annyi pénzt elköltött a műtétekre, vehetett volna valami faxxa autót, és azzal csajozhatott volna. Ja és az ilyenek sosem lesznek ízig-vérig nők. Vannak dolgok amiken nem lehet változtatni.
2014. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolsó szerinted jó kedvébol csinálta meg azt a rohadt sok mutétet és szenvedett az emberek gonoszsága miatt??
2014. júl. 3. 18:04
 16/21 anonim válasza:
65%
Simán járnék vele :)
2014. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hagyd szenvedjen a kis homár,élve kellene elásni.
2014. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%
ossze :) Es el is vennem felesegul
2014. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
:D te aztán gyors vagy :P Koszonom a válaszokat :) még bátran írhattok
2014. aug. 17. 11:56
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem minden férfiben ellenérzést ébresztene egy ilyen bejelentés... Én egész biztosan nem tudnék rá ezek után ugyanolyan nőként nézni.
2014. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!