Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a nudista strand?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nudista strand?

Figyelt kérdés
Néztem a neten, a lakóhelyem közelében van egy nudista strand Szegeden. Lehet, hogy majd egyszer ellógok oda. Kiváncsi vagyok milyen érzés lehet meztelenül flangálni a többi meztelen ember között. Van-e itt valaki olyan, aki járt már, vagy szokott ilyen helyre járni, és milyen tapasztalatai vannak? Én félek, hogy felfogok izgulni, és mivel férfi vagyok, ez meg is fog látszani rajtam. A többi strandoló nem fog ezért megbámulni? A másik dolog, meg hogy gyerekeket is láttam a strand képein. Ez is zavarna, hogy én meztelen lennék kislányok előtt. Egyébként lehet fürdőnadrágban is strandolni, nem muszáj meztelen lenni? Kérlek osszátok meg velem élményeiteket!
2008. aug. 3. 17:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
81%

nudizásnál jobb nincs .. eccerün nem telsz be magaddal hogy amit isten adott nemkell szégyelleni

jóhely , nekem bejött azota is folyamatosan járok nudista strandokra :)

2008. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mesélj légyszives egy kicsit bővebben, hogy milyen érzés, milyen szokások és szabályok vannak ott, nagyon fontos lenne nekem.
2008. aug. 3. 17:28
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

A kislányok miatt nem hiszem, hogy izgulnod kéne, mivel legtöbben a családjukkal mennek ki, tehát már láttak meztelen férfit.

A nudista strandokon nem nagyon nézik jó szemmel ha egy férfinak erekciója van, de ez nem nagyon fordul elő ilyenkor. Ha megtörténik akkor menj el úszni vagy takard el törölközővel.

2008. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
De a szabályokról, illemekről itt is olvashatsz. [link]
2008. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Én teljesen ellene vagyok az efféle strandoknak , de ha kíváncsi vagy az egyik szabály az hogy nem illik feltűnően nézni a másikat. Szerintem az az ember meg nem normális aki ilyen helyekre viszi a gyerekét.
2008. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
60%
Helló!Még én magam sem voltam soha nudista-strandon de szeretnék elmenni egyszer oda,de nagyon!Ott kötelező meztelenül lehet lenni,vagy lehetek úszónadrágban is?Amikor egyedül vagyok otthon akkor is mindig meztelenül vagyok.Nem tudom miért,de olyan jól esik,ha nincs rajtam ruha.
2009. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Hello Én már jártam nudista strandon nem is egyszer!


Nem nagy gáz ha a férfiasságod megmerevedik ha nem szegyeled (mint ahogy én se mert ez természetes) akkor készülj arra hogy a nők megbámulják!


Ne aggodj a kisgyerekek nem fognak oda nézni inkább a vizben pancsikolnak


Jah és én is szeretek mesztelenkedni XD

2009. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
26%
Akkor jó xD
2009. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Szuper. Ki kell próbálnod. Teljesen szabadnak érzed magad.
2009. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Idén nyáron Olaszországban jártunk a barátokkal és kimentünk a nudista strandra. Semmi különös nem volt benne, tényleg annyi volt, hogy nem volt rajtunk fürdőruha és mindenki mindenhol barnára sült :)

Itthon már a normál strandra se szívesen megyek ki, mert olyan sok a beszólogató izomagy, meg a napszemüveges stírolós bácsi.

A híres Omszki tóról se hallottam túl jókat, állítólag az is tele van magányos magamutogató férfiakkal, pedig a nudizmus egyáltalán nem erről szól.

19L

2009. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!