Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Rosszlányok 2017 desktop 1

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Milyen a nudista strand?

Néztem a neten, a lakóhelyem közelében van egy nudista strand Szegeden. Lehet, hogy majd egyszer ellógok oda. Kiváncsi vagyok milyen érzés lehet meztelenül flangálni a többi meztelen ember között. Van-e itt valaki olyan, aki járt már, vagy szokott ilyen helyre járni, és milyen tapasztalatai vannak? Én félek, hogy felfogok izgulni, és mivel férfi vagyok, ez meg is fog látszani rajtam. A többi strandoló nem fog ezért megbámulni? A másik dolog, meg hogy gyerekeket is láttam a strand képein. Ez is zavarna, hogy én meztelen lennék kislányok előtt. Egyébként lehet fürdőnadrágban is strandolni, nem muszáj meztelen lenni? Kérlek osszátok meg velem élményeiteket!

2008-08-03 17:20  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
nudizásnál jobb nincs .. eccerün nem telsz be magaddal hogy amit isten adott nemkell szégyelleni
jóhely , nekem bejött azota is folyamatosan járok nudista strandokra :)

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/16Időpont 2008-08-03 17:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mesélj légyszives egy kicsit bővebben, hogy milyen érzés, milyen szokások és szabályok vannak ott, nagyon fontos lenne nekem.

# 2/16Időpont 2008-08-03 17:28 Privát üzenet
A kislányok miatt nem hiszem, hogy izgulnod kéne, mivel legtöbben a családjukkal mennek ki, tehát már láttak meztelen férfit.
A nudista strandokon nem nagyon nézik jó szemmel ha egy férfinak erekciója van, de ez nem nagyon fordul elő ilyenkor. Ha megtörténik akkor menj el úszni vagy takard el törölközővel.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont 2008-08-03 18:48 Privát üzenet
De a szabályokról, illemekről itt is olvashatsz. [link]

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont 2008-08-03 18:51 Privát üzenet
Én teljesen ellene vagyok az efféle strandoknak , de ha kíváncsi vagy az egyik szabály az hogy nem illik feltűnően nézni a másikat. Szerintem az az ember meg nem normális aki ilyen helyekre viszi a gyerekét.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont 2008-08-03 23:14 Privát üzenet
Helló!Még én magam sem voltam soha nudista-strandon de szeretnék elmenni egyszer oda,de nagyon!Ott kötelező meztelenül lehet lenni,vagy lehetek úszónadrágban is?Amikor egyedül vagyok otthon akkor is mindig meztelenül vagyok.Nem tudom miért,de olyan jól esik,ha nincs rajtam ruha.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont 2009-02-25 09:01 Privát üzenet
Hello Én már jártam nudista strandon nem is egyszer!

Nem nagy gáz ha a férfiasságod megmerevedik ha nem szegyeled (mint ahogy én se mert ez természetes) akkor készülj arra hogy a nők megbámulják!

Ne aggodj a kisgyerekek nem fognak oda nézni inkább a vizben pancsikolnak

Jah és én is szeretek mesztelenkedni XD

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont 2009-03-23 20:07 Privát üzenet
Akkor jó xD

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont 2009-03-27 17:11 Privát üzenet
Szuper. Ki kell próbálnod. Teljesen szabadnak érzed magad.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont 2009-08-16 12:13 Privát üzenet
Idén nyáron Olaszországban jártunk a barátokkal és kimentünk a nudista strandra. Semmi különös nem volt benne, tényleg annyi volt, hogy nem volt rajtunk fürdőruha és mindenki mindenhol barnára sült :)
Itthon már a normál strandra se szívesen megyek ki, mert olyan sok a beszólogató izomagy, meg a napszemüveges stírolós bácsi.
A híres Omszki tóról se hallottam túl jókat, állítólag az is tele van magányos magamutogató férfiakkal, pedig a nudizmus egyáltalán nem erről szól.
19L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont 2009-11-15 14:06 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nudista strand mennyibe kerül és?
Mikor lehet már nudizni menni? A nudista strand jó hely az ismerkedésre?
Hol van magyar országon nudista strand?
A dunántúlon van valahol nudista strand? Esetleg balatonon? Véleményetek erről?
Elsősorban hölgyek válaszát várom! Nudista strand a program, és nem gyakorlott nudista az illető: Mi feszélyezi jobban a hölgyeket, a mellük vagy a nemi szervük meztelensége?..
Mi a véleményetek az olyan előre megbeszélt stoppolással, ahol az úti cél a Délegyházi nudista strand, és ott szeretne engem megismerni a pára aki útközben "felvesz", plusz a..

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu