Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a nudista strand?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nudista strand?

Figyelt kérdés
Néztem a neten, a lakóhelyem közelében van egy nudista strand Szegeden. Lehet, hogy majd egyszer ellógok oda. Kiváncsi vagyok milyen érzés lehet meztelenül flangálni a többi meztelen ember között. Van-e itt valaki olyan, aki járt már, vagy szokott ilyen helyre járni, és milyen tapasztalatai vannak? Én félek, hogy felfogok izgulni, és mivel férfi vagyok, ez meg is fog látszani rajtam. A többi strandoló nem fog ezért megbámulni? A másik dolog, meg hogy gyerekeket is láttam a strand képein. Ez is zavarna, hogy én meztelen lennék kislányok előtt. Egyébként lehet fürdőnadrágban is strandolni, nem muszáj meztelen lenni? Kérlek osszátok meg velem élményeiteket!
2008. aug. 3. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Mi a párommal rendszeresen járunk naturista helyre. Eddig Délegyházára nyártól Balatonberénybe megyünk. Olvastam ezen az oldalon a hozzászólásokat a témában. A társaságunkban 3 ember háborodott fel, hogy mi ilyen helyekre járunk szerintük erkölcstelen ruha nélkül mutatkozni, azt hittem ennyire prűdek, aztán kiderült, hogy mindegyik megcsalta már a párját nem egyszer. Naturistákról még nem hallottam ilyet. A kérdésem az volt, hogy akkor ki az erkölcstelen? :D Sok ember tévedésben van. Naturista helyeken kifejezetten udvariatlanság a másikat bámulni vagy szexuális magatartást mutatni, az ilyeneket felkérik a távozásra. Összefoglalva, nagyon jó helyek, mert az átlagnál inteligensebb, kultúráltabb és barátságosabb emberek járnak, lopások nincsennek mint egy sima strandon, nem bámulják mennyire vagy kigyúrt vagy, hogy egy nőnek mekkora a melle. Alap dolog a tegeződés, ugyanis a naturisták nem szeretik a társadalmi különbségeket! Remélem hasznos volt a válasz!

29/F

2010. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Az előbbihez még két mondat. Te szerintem a Sziksóstófürdői campingre gondoltál. Ott még nem voltunk, de azt mondják jó hely. Attól meg, hogy felizgulsz ne tarts, olyan zavarban leszel 10-30 percig, hogy mindenre fogsz gondolni csak arra nem :D Úgyhogy nyugi!
2010. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

egész jó dolog a nudizmus :


[link]


meztelen lányok a strandon fotógyűjtemény

2011. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
és nudista fiúk képgyűjteménye nincs véletlenül? :P
2011. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Biztosan van valahol, de a lányok szebbek (fiuszemmel). Különben meg tedd magadévá a mondást, miszerint nem nézni, hanem csinálni !!!
2011. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

Még én se voltam nudista strandon, csak rendes strandon, szívesen kipróbálnám a nudistát is.

Gondolom ott (is) illetlenség bámészkodni... :-)

Bár én a szép lányokat megnézném szívesen, mint ahogy a rendes strandon is megnézegetem őket... :-)

Nem vagyok öregember és nem is vagyok izomagy se, nem szoktam beszólogatni, ha egy gyönyörű 19 éves lány ott van (amilyen gondolom a nem tudom hanyadik hozzászóló) és megnézi az ember, az miért zavaró? Az egy normális férfi hozzáállás szerintem... :-)

Ez még nem feltétlenül az élvezkedés meg a szexuális akármi, csak a másik nemmel szembeni természetes érdeklődés/vonzódás...

A nudista strandról egyébként elég sok mindent lehet olvasni neten, nem tudom mi igaz belőle is mi nem, de én nem félek tőle, hogy feláll, mert eleinte biztos izgul az ember, hogy szokatlan mások előtt meztelenül lenni, azért normális emberben megvan a természetes szégyenlősség,

aztán meg már hozzá fogok szokni (gondolom én) akkor már természetes lesz... Csak egy dologtól állhat fel, ha arra jön egy nagyon szép lány és valami olyat csinál ami izgatóan hat rám, vagy esetleg látom rajta, hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak, de azért ez nem túl valószínű, hogy ilyesmi történik... :-)

2012. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!