Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 5,5 cm széles pénisz tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5,5 cm széles pénisz tényleg vastagnak számít?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam, hogy ez már eléggé vastag, és ezt én is tapasztaltam, mert alig találok olyan óvszert amiben nem fájna elviselhetetlenül a farkam......

Nektek nincs ilyen problémátok? Akinek szintén ilyen széles, milyen megoldást talált rá?



2014. júl. 28. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

nem, az még vékony szerintem

17/L

2014. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja igen, örülök hogy kezdenek megjelenni azok a lányok akiknek egy ló a pasijuk... Kérdem én, az eddigi barátaid milyen méretekkel rendelkeztek?
2014. júl. 28. 14:12
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
jaj de jó, kezdenek megjelenni a napi/heti "vastag e az 5 centis dorogngom?" hülyegyerekek.
2014. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves "Spricc2"!

Először is megtanulhatnál kulturáltan hozzászólni a dolgokhoz. A "hülyegyerek" megnevezés nem értem minek kell oda, miközben azt sem tudod, hány éves vagyok. Aztán folytatnám ott a sort, hogy mielőtt elküldöd az üzenetedet légyszíves nézd át, mit írsz le, mert most nyugodtan mondhatnám én is, hogy "még írni sem tudsz hülyegyerek".....

Aztán...szövegértésből hanyas voltál, ha szabad kérdeznem? Csak mert én nem azt kérdeztem, hogy "vastag-e", hanem hogy "tényleg vastagnak számít-e"... Ezt ennél normálisabban nem is lehet megkérdezni akárhogy töröm a fejem rajta.

De látom te is azok közé tartozol akik inkább abba fektetnek energiát, hogy olyan kérdésekre kattintanak rá, amibe csak belekötni tudnak, de érdemleges választ egyáltalán nem tudnak adni. Kérdem én, MINEK kattintasz akkor rá? Unatkozol??? Csak mert tudok pár munkát ajánlani ha szeretnéd! :)

További szép napot! :)

2014. júl. 28. 15:01
 5/14 anonim válasza:
Minek kérdezed meg ha már amúgy is tudod hogy vastag, aztán meg ott a google!
2014. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vastagnak számít. Érdemes lenne benézned egy szexshopba, ott sokkal több méretben szoktak tartani gumikat és nem pironkodnak, hanem egyböl segítenek! :)
2014. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm! :) Ajánlani tudom a többieknek is, hogy tegyenek úgy, mint Ő, mert érdekes módon tudott érdemleges választ adni...Milyen meglepő, nemde?? :OOO (Remélem vette mindenki a szarkazmust..)

De akkor majd benézek egy szexshopba, ahogy javasoltad! :)


Ja és az #5-ös válaszolónak pedig annyit üzennék, hogy akkor ez az oldal minek van, ha mindenre ott a google? Mindenre lehetne ez a válasz, hogy "ott a google, nézd meg ott".... Ezen az oldalon az a lényege a dolgoknak (tudtommal), hogy emberek kérdést tegyenek fel, amit aztán mások -ha úgy érzik, hogy tudják- megválaszolnak. Javíts ki kérlek, ha tévedek!

2014. júl. 28. 16:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5 cm az átmérő, és már volt olyan akinek vastag volt.
2014. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
apasztalatom szerint a lányok tágulékonyak, maximum annyi lehet tovább tart még teljes hosszában beteszed. de ha elötte több ujjal tágitod nagy gond nem lehet. Szóval átlaghoz képest nézve biztos az, de egy lánynál nem hinném gondot okoz. Még mindig jobb mint ha te vagy Harangozó Feri :)))
2014. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira inteligens lennél, rég utána néztél volna és magadtól is látnád, hogy szex shopban valóban lehet vastababbat kapni.. Egyébként meg ha olyan inteligens vagy, akkor te is tudod, hogy ez relatív dolog, hogy mi "számít" vastagnak és nem azt kérdezgetnéd itt. Akkor miért nem úgy tetted fel a kérdést, hogy hol lehet vastagabb óvszert kapni? Erről ennyit.
2015. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!