Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 5,5 cm széles pénisz tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5,5 cm széles pénisz tényleg vastagnak számít?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam, hogy ez már eléggé vastag, és ezt én is tapasztaltam, mert alig találok olyan óvszert amiben nem fájna elviselhetetlenül a farkam......

Nektek nincs ilyen problémátok? Akinek szintén ilyen széles, milyen megoldást talált rá?



2014. júl. 28. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak nevetek az ilyen kérdéseken, 5,5 centi pénisz.. [link] na ez 5 cm? és magyas pasi vagyok nem kis kézzel:-)
2015. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ez 5cm átmérő , sok a kamus nem értem a nagyzolást , amikor még a hülye is látja vagyis látnia kell hogy vastag.. de nem hiszem el az 5,5 centit mert ez a spay flakon 5 centi és még ettől jóval vastagabb kell hogy legyen , mert átmérőbe fél centinél a kerület elég szépet nő.. Tehát felesleges kamuzás.
2015. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem találok olyan óvszert amibe elviselhetetlenül ne fájna , aztán a jkaromra ráhúzom ha akarom:-)) ilyen kamu embereket XDD
2015. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13, te egy idióta vagy. A karodnak nem gondolod, hogy mivel csont van benne, kicsit más a keménysége? Csak megsúgom, de.


De mivel neked 3 centi vastag cerka faxod van, amin a legkisebb gumi is lötyög, hogy is érthetnéd meg...


Nekem kb. 5-5.2cm az átmérője a tövénél (több helyen mérve az átlag az 5cm, a legvékonyabb, a makk alatt, ott 4.8) - és igenis a legtöbb gumi kényelmetlen.

2015. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!