Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Beválhat ez a technika?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beválhat ez a technika? Próbálta már valaki? (ha igen tapasztalatokat írjatok)

Figyelt kérdés
Már 2 hete nem szexeltünk a barátnőmmel, mindig csak pettingig jutottunk. Már alig bírjuk ki, de lassan újra megtörténik a dolog és mivel már alig bírom, kb attól elmegyek, ha megfogja nekem. Arra gondoltam, először ő dolgozhatna rajtam, aztán ha elmentem én őrajta, amíg újra fel nem áll nekem és akkor mehet a menet, nem leszek annyira érzékeny. Menne ez a dolog? Jó ötlet? (ő is benne lenne, nem vagyunk szüzek)

2014. júl. 28. 14:09
 1/6 A kérdező kommentje:
mindketten 18-ak vagyunk.
2014. júl. 28. 14:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beválna. Én is így voltam, hogy volt egy hosszabb szünetem szexuális téren. Szex előtt gyorsan eljuttatott a lány a csúcsra és utána egy kis idő múlva harcképes voltam, viszont akkor már nem kellett aggódni, hogy hamar elsülnék. 22f
2014. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, működhet. Ennyi idős korban elég gyorsan ismét akciós képes leszel, és a "túlnyomás" is lejjebb megy".

De utána mg inkább odafigyelni védekezésre. (behatolás csak a védekezés megoldásával)

2014. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor remélem beválik, mert nagyon ki vagyunk éhezve. :D :P
2014. júl. 28. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát meg ér szerintem. Egyik exemmel már csináltuk így és a második menetnél már jobban bírtuk :D És nem is kellett sok időt várni a következőre :D
2014. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Á még senki nem csinálta. D P K H S
2014. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!