Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nálunk egy szex úgy zajlik, hogy csókolózunk, ő simogatja a hátamat stb, én meg elkezdem verni neki. ő meg olyankor el is enged, csak fekszik hanyatt. Utána szól hogy szárazon fáj neki, nyálazzam be. Ilyenkor utal az orálra, amit meg is kap kb 15-20 percen keresztül. Utána meg felhúz magához hogy szexeljünk. 7 hónap alatt még egyszer sem mentem el, de ő mindig belém élvez (tabi) és szex után nem is érdekli mi van velem. Odadob egy törölközőt hogy töröljem meg magam, ő meg kimegy enni, stb.


Oké, benedvesedek így is, de hogy mondjam meg hogy jó lenne ha kicsit foglalkozna velem? Csak csiklóorgazmusom van, de 10 alkalomból kb 3x nyúl kézzel a puncimhoz. Az orált is 7 hónap alatt egyetlenegyszer viszonozta.

Nem fog megsértődni ha elmondom hogy így nekem ez kevés?


19/L


2014. júl. 29. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
rendkívül tapintatos barátod van.
2014. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha megsértődik, akkor majd meglátod, hogy mennyit is jelentesz neki igazán.
2014. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem foglalkozik veled akkor ne izgasson, hogy megsértődik-e. A leírtak alapján ő úgy van vele, hogy neki jó és kész, egy kapcsolatban pedig nem így kéne lennie, lehet, szerintem ez már kihasználás szintjén megy. Közöld vele nyíltan a dolgot, ha nem reagál vagy megsértődik, hogy te is elvárnál némi kényeztetést felejtős a dolog.
2014. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátod rohadtul önző! Mondd el neki kerek perec, h neked ez így nem jó.

Nem arról szól a szex, h a férfi irányít, a nő engedelmeskedik.

És még valami, bocsi, de nem tudom ezek után, h egyáltalán szeret-e téged, ha ennyire nem érdekli, h neked is jó legyen...

2014. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ha megsertedik azon, hogy te is szeretned elvezni az egyuttleteket, akkor megsertodik. a keresed jogos, ne hagyd hogy "szarazon hagyjon".

amugy meg nagyon gyanus, hogy csak szexre kellesz neki, semmi masra...

2014. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus tapló, és te még kapálózol is érte. Én ezt nem szexnek nevezném, hanem egyszerű kihasználásnak.

Mondd meg neki, hogy ez nem oké így neked. Bár csodálkoznék, ha megváltozna ettől a monológtól, előbb fog mást keresni magának.

2014. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem értem, hogy felnőtt ember létetekre a szátokat miért nem vagytok képesek kommunikációra használni szopás helyett!?
2014. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg fog sértődni ha szólsz! De pont sz..d le, ahogy ő lesz...ja, hogy neked is jár az élvezet!

Szólj neki, hogy próbáljon változtatni! Mondjuk jól esne ha ő meg nyalogatná a punusod. Ha fafej, mind meg neki, hogy vegyen egy guminőt erre a célra, mert annak legalább nincsenek érzelmei!

2014. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Te figyelj már srác, nem mindenki tud elmenni 5 perc alatt, mint te. Tán letörne a faszod, ha esetleg megvárnál engem is? Nem muszáj a farkaddal, felőlem mehet kézzel, vagy nyelvvel, de azért na."


Valami ilyesmit mondj neki.

2014. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
NEm is értem ezt te hogy viselted el eddig! Én olyan vagyok, hogy ha egyszer elérem az orgazmust, utána kell egy jó idő, mire újra el tudok jutni a csúcsra, ezért nem szeretem, ha elélvezek. Ennek ellenére a barátom mindig erre törekedik, ahogy én is arra, hogy ő eljusson velem együtt :) Egymásért vagyunk, és ez így van rendjén. Csak mondd el neki, hogy szeretnél egyszer te is elélvezni.
2014. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!