Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nálunk egy szex úgy zajlik, hogy csókolózunk, ő simogatja a hátamat stb, én meg elkezdem verni neki. ő meg olyankor el is enged, csak fekszik hanyatt. Utána szól hogy szárazon fáj neki, nyálazzam be. Ilyenkor utal az orálra, amit meg is kap kb 15-20 percen keresztül. Utána meg felhúz magához hogy szexeljünk. 7 hónap alatt még egyszer sem mentem el, de ő mindig belém élvez (tabi) és szex után nem is érdekli mi van velem. Odadob egy törölközőt hogy töröljem meg magam, ő meg kimegy enni, stb.


Oké, benedvesedek így is, de hogy mondjam meg hogy jó lenne ha kicsit foglalkozna velem? Csak csiklóorgazmusom van, de 10 alkalomból kb 3x nyúl kézzel a puncimhoz. Az orált is 7 hónap alatt egyetlenegyszer viszonozta.

Nem fog megsértődni ha elmondom hogy így nekem ez kevés?


19/L


2014. júl. 29. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
elég önző hozzáállás ez a barátod részéről sajnos. szerintem ülj le vele, és próbáld megbeszélni vele a dolgokat. ha megsértődik, és nem akar változtatni semmin, az már őt minősíti...
2014. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És egy ekkora önző tahónak barátnője van? Megérdemled.
2014. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
ha én lennék az barátod akkor a szop*s után meg se kérdezném hogy akarod-e egyből buknék a lábad közé és tenném a dologom de ha ezt nem képes fel fogni a "pasid" akkor csak a szexre kellesz neki
2014. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ilyen, viszont én már számtalanszor szóltam neki, hogy én is szeretnék valamit cserébe. A beszélgetés után 1-2 alkalommal meg is történt, majd ismét semmi. Ilyen esetben már én sem tudom, mit lehet tenni, mert nincs kedvem minden alkalommal szólni, hogy tedd már meg...Elég kiábrándító.
2014. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14: gondolom, az meg sem fordult a fejedben, hogy kidobd a csába.
2014. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De megfordult, de olyankor, ha érzi, hogy baj van, mindent megtesz, hogy ne hagyjam el, pár napig...
2014. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ez neked jó így...
2014. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!