Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem akar a parom lefekud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Si. kérdése:

Miert nem akar a parom lefekudni velem? Bovebben

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt, az elso honapban semmi gond nem volt ezzel, heti minimum negy alkalommal fekudtunk le egymassal, aztan en beteg lettem, akkor kimaradt egy het, es utana gondoltam mar jol vagyok, ezt latja o is, lesz valami, de nem. A kovetkezo honapban egy alakalom. A kovetkezo alkalom pedig be lett fejezve... a furdoben voltunk, mondta hg itt kicsi a hely, menjunk be a szobaba. Bementunk, erre lefekudt, es jo ejszakat. ilyen meg volt ketszer. Azutan egy rendes alkalom megint, de semmi tobb. ez igen igen erdekes. Gondolkoztam rajta, hg talan megcsal, de elkoltotunk az elozo helyrol, itt o sem ismer senkit, akivel elmehetne... mi lehet a problema? Azzal tisztaban vagyok le kellene fogynom egy kicsit, erre celozgatott o is, eselyes hg csak emiatt nem akar lefekudni velem? DE ilyen voltam az elso honapban is... Koszonom ha segitetek. (beszelni nem nagyon tudok errol vele, mikor rakerdeztem, annyit mondott, hg de igen, o akarja, higyjem el...)
2014. júl. 29. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát, valószínűneg tartom, hogy már nem kíván. De biztos ami biztos, kérdezd meg tőle
2014. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Újra meg újra
2014. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mit ujra, meg ujra?

Igen ettol felek en is. De ha nem kivan, el is fog hagyni, nem? Ennek jeleit nem latom. Aszexen kivul minden rendben velunk.

2014. júl. 29. 11:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Valamivel pezsdítsd fel a szexuális életeteket
2014. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogyan, ha nincs? Kezdemenyezni egyszer akartem ezek utan, akkor kozolte hg varjak egy kicsit ki kell mennie. Visszajott, megint, joejszakat. Azota nem merek szinte hozza sem erni. DE napkozben meg neha utalgat, megfogja a fenekem, a melleim, kozli hg szexi vagyok ma...
2014. júl. 29. 11:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Mikor neked megvolt, kielégítetted?
2014. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyszer volt ilyen alkalom, akkor igen. a tobbi ugyan ugy esemenyek nelkuli napokon volt.
2014. júl. 29. 12:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Fel lehet pezsdíteni. Kösd be a szemét egy sállal, és kezd el kényeztetni... Fektesd az ágyra, és mondd, hogy bízza magát rád. :) Vagy játékokat is vehettek. Próbáld valahogy megtudni, hogy van-e különleges vágya, valami olyan, ami izgatja a fantáziáját, de eddig nem csináltátok. :)
2014. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a legjobb amit tehetsz, hogy azonnal szakítasz vele, soha nem fog változni. ha utána olvasol láthatod, hogy rengeteg kapcsolatban minden oké a szexet kivéve, és azt is, hogy a férfiak sem szexmasinák, igenis van ahol a férfi nem kezdeményez, passzív, sőt elutasító.
2014. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem tudodm, mi a titkos vagya, neha emligeti de csak poenosan, de szerintem nem viccel mindig. Azt nem hinnem hg sexualisan passziv. azt az elejen eszrevettem volna. nem fogok emiatt szakitani vele.
2014. júl. 29. 15:42
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!