Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem akar a parom lefekud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Si. kérdése:

Miert nem akar a parom lefekudni velem? Bovebben

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt, az elso honapban semmi gond nem volt ezzel, heti minimum negy alkalommal fekudtunk le egymassal, aztan en beteg lettem, akkor kimaradt egy het, es utana gondoltam mar jol vagyok, ezt latja o is, lesz valami, de nem. A kovetkezo honapban egy alakalom. A kovetkezo alkalom pedig be lett fejezve... a furdoben voltunk, mondta hg itt kicsi a hely, menjunk be a szobaba. Bementunk, erre lefekudt, es jo ejszakat. ilyen meg volt ketszer. Azutan egy rendes alkalom megint, de semmi tobb. ez igen igen erdekes. Gondolkoztam rajta, hg talan megcsal, de elkoltotunk az elozo helyrol, itt o sem ismer senkit, akivel elmehetne... mi lehet a problema? Azzal tisztaban vagyok le kellene fogynom egy kicsit, erre celozgatott o is, eselyes hg csak emiatt nem akar lefekudni velem? DE ilyen voltam az elso honapban is... Koszonom ha segitetek. (beszelni nem nagyon tudok errol vele, mikor rakerdeztem, annyit mondott, hg de igen, o akarja, higyjem el...)
2014. júl. 29. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát... Nem gondolod, hogy azért is "haragudhat", mert a pirosbetűs napokon nem elégíted ki? És most itt nem a szexre gondolok.
2014. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezt mar leirtam. Az utan hg osszejottunk, az elso ilyen alkalomnak kielegitettem. de mint irtam, utana megritkultak az alkalmak, amior akar egyatlan valamit, es pont nem azokra a napokra estek az ilyenek... mit csinaljak? kotozzem le, es verjem ki neki, csak mert menstrualok? Minek, a nem akarja...?
2014. júl. 30. 15:14
 13/15 anonim ***** válasza:

Most csak hirtelen felvetődött bennem,de nincsenek neki gondjai odalent?

Ha mégse akkor szerezz be egy szexi hálóinget/fehérneműt. Vedd fel, de vegyél rá köntöst vagy valamit. és mikor megint jönne a jóéjszakát rész, csak vágd rá, hogy "nem édes, ma nem"

A többit a fantáziádra bízom.:)

2014. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, mi a fenét jelent az írásodban folyton az a két betű, hogy hg. Ez olyan rövidítés, mint a kovi ubi? Mert ettől nekem is elmenne a kedvem.
2014. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha a szoveg alapjan nem jottel ra HG ott, ahol ez a ket beto all, normalis esetben a "hgy" szot alkalmazuk, sajnalom. A kovi ubival pedig semmi baj nincs.:)
2014. aug. 5. 18:59
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!