Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap szexeltem a pasimmal!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szexeltem a pasimmal!?

Figyelt kérdés
tegnap szexeltem a pasimmal de nem védekeztünk szval gumi nélkül rakta be !! nem élvezet el bennem!! kb egy hét múlva kel h megjöjjön de pontosan nem tudom mikor mert változó nagyon ! a kérdésem h lehetek e terhes? és ha most megjön akkor kizárhatom h terhesség lehetőségét?
2014. júl. 29. 13:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%
Egy csomag óvszer ára 700 Ft, megkímélni a webminute szerverét és a felhasználókat a "Lehetek terhes?" kérdésektől felbecsülhetetlen.
2014. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
komolyan én voltam a hülye h felraktam ide a kérdést !! normális válaszokat vártam !! nem lebaszást kioktatást stb tudom énis h felelőtlenek voltunk!! annyit kérdeztem h lehetek e terhes oké lehetek de arra semelyik értelmes nem válaszol ha ha most jöv héten megjön mert akkor kellene kb ak kizárhatom e h terhes vagyok?? de hát ide irni idiótaság sok kretén közé -.-" az oldal hozta a formáját megint !! -.-""
2014. júl. 29. 13:18
 13/28 anonim ***** válasza:

Te vagy a kretén már bocsi!


IGEN, akkor is lehetsz, ha megjön.

2014. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.. te olyan hülye vagy mint 10 méter földút.


Ha berakta gumi nélkül 10mp-re nem lehetsz terhes, de ha úgy szexeltetek és jött előváladék akkor : LEHETSZ !!! Ha meg vagy olyan hülye, hogy nem védekeztél és meg akarod várni még megjön (már ha megjön) akkor még hülyébb vagy!!


Ha megjön:

NEM LEHETSZ TERHES !


Ha nem jön meg:

KEZDHETSZ AGGÓDNI, GONDOLKOZHATSZ AZON, HOGY MI LESZ A GYEREKKEL.. MERT AKKOR MÉR KÉSŐ BÁNAT.


u.i: Ha vagy olyan felelőtlen, hogy 14 évesen szexuális életet élsz legalább lenne annyi esze valamelyikőtöknek, hogy védekeztek.


Elég kielégítő válasz volt :?

2014. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
és még neked áll feljebb :D:D hát ha megjön akkor nincs gond de max. a sárga csekk fog megjönni. a felelőtlen az nem kifejezés, én balf#aszt mondtam volna az jobban lefedi.
2014. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ok, de te miért nem tanulsz bilológiát? Egészségtan, szexuális felvilágosítás csak nálunk volt? Egyáltalán vagy már általános iskolás?

Egyébként igen, lehetsz terhes. Bár ne lennél… szegény gyerek…

2014. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
és csak az ilyenek szaporodnak, kész...
2014. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ki nem zárhatod.


Mi is úgy toltuk, mert gumival nekem lekókad, tablettát pedig nem szedhetett. A többi alternatíva pedig semmivel nem jobb mint a megszakításos.


De azért illik óvatosnak lenni.

Nem olyan egyszerű ám teherbe esni... De jobb lenne ha mondjuk tablettáznál. Már ha lehet.

2014. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Persze, hogy terhes lehetsz.

Várj 2-3 napot és vegyél egy tesztet, vizsgáld meg magad és kiderül.

Ha annyira beszari vagy, hogy a tesztet nem mered megvenni akkor várd meg hátha megjön.

Ha megvetted és annyira ostoba vagy, hogy nem tudod használni akkor szintén várj addig amíg megjön.

Ha nem jön meg akkor kezdhetsz parázni.

Lehet a legjobb megoldás lenne ha anyukádnak elmondanád.

Habár ha felvilágosítani sem tudott és az Ő eszét örökölted akkor az nem segít sokat.

Barátod mit mond? Ja, lehet sejtelme sincs az egészről.

Egészséges babát és gyönyörű jövőt kívánok. (Gondolom sok más kedves válaszoló is)

2014. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
19 ELéggé tudatlan vagy te is már bocs.... de a teszt 10, de inkább 14 nappal az aktus utána mutatja ki a terhességet.
2014. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!