Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap szexeltem a pasimmal!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szexeltem a pasimmal!?

Figyelt kérdés
tegnap szexeltem a pasimmal de nem védekeztünk szval gumi nélkül rakta be !! nem élvezet el bennem!! kb egy hét múlva kel h megjöjjön de pontosan nem tudom mikor mert változó nagyon ! a kérdésem h lehetek e terhes? és ha most megjön akkor kizárhatom h terhesség lehetőségét?
2014. júl. 29. 13:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

20 És tényleg igazad van. Utána néztem amit mondtál és tévedésbe éltem. Elnézését kérek.

Sosem használt egy exem sem terhességi tesztet és ezek szerint félre is informálódtam (nem tudom, honnan emlékszem ilyen rövid időre).

Köszönöm a felvilágosítást.

Akkor viszont a Hölgy számára ez szívás, mert várhat a havibajra is és ha nem jön akkor vehet tesztet minimum 7 nap után. Ez aztán a patt helyzet.

2014. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
jaj cuncu. ne idegeskedj. jövőbelátók márpedig itt nincsenek.
2014. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes az előváladéktől, mivel az is tartalmaz spermiumokat.


Itt is leírta már több ember hasonló kérdések kapcsán (nők is, férfiak is), hogy így fogant a kisbabájuk.


Utoljára pár napja olvastam itt egy férfitól, hogy a most 10 éves lánya megszakított közösülés mellett fogant annak idején.


Szerintem ezt a kérdést is érdemes lenne elolvasnod, a kérdező által megosztott fejleményekkel együtt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__59..

2014. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Eseményutáni mond neked valamit? :)
2014. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
minek ? ennyitol nehogymar azt mondjatok hogy terhes leszek ! ijesztgettek itt mindenkit meg osztjatok az eszt hogy ti hu de tokeletesek vagytok ezert jartok ide ! szanalmas nyomorekok ! kosz a semmit retkek
2014. júl. 30. 00:26
 26/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kiírod ezta kérdést, leírod, hogy mi történt, és felteszed a kövektező kérdést:


"a kérdésem h lehetek e terhes?"


utána még leírod: "tudom énis h felelőtlenek voltunk!! annyit kérdeztem h lehetek e terhes"


Ezek után jó néhányan szánunk egy kis időt az életünkből arra, hogy - ki udvarisan és higgadtan, ki kevésbé - felhívjuk a figyelmedet arra, hogy az előváladéktől is teherbe lehet esni.


(Én konkrétan - nem kevés időt szánva a keresgélésre - a 23. hozzászólásomban belinkeltem neked egy konkrét esetet a közelmúlból, amikor valaki így esett teherbe.)


Erre te ezeket az embereket "szánalmas nyomorékoknak" és retkeknek nevezedet, és emelett magabiztosan kijelented, hogy:


"ennyitol nehogymar azt mondjatok hogy terhes leszek!"


Azt, hogy terhes LESZEL tőle, nem mondhatjuk, mert vannak olyan párok, akik szeretnének gyereket, és hosszú évekig hiába várnak rá.


Amit csináltatok, attól LEHETSZ terhes, ugyanúgy, ahogy már sok más nő is lett a világon.


Ha szeretnéd tudni, hogy mennyire megbízható védekezési módszer a megszakított közösülés, akkor keress rá a neten Pearl index fogalmára, és arra, hogy mennyi ennek a módszerenek a Pearl indexe.


Lenne hozzád egy kérdésem is:


Ha úgy gondolod, hogy "ennyitol nehogymar azt mondjatok hogy terhes leszek!", akkor MIÉRT tetted fel itt ezt a kérdést?

2014. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Mert a kérdező egy szánalmas nyomorék és retek :)


KEdveskérdező, de lehetsz terhes, mint azt itt ide mindenki leírta, ezek után remélem az is leszel!

2014. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Te drága, én csak segíteni akartam az esemény utánival!

Csak gondoltam felveszem a bunkó stílust, mert hát az ugyan olyan stílusú emberek jobban megértik egymást, nem? De akkor mondom így:

Menj el a patikába, és vegyél esemény utánit ( vagy nőgyógyászhoz, nem tudom, hol lehet kapni).

Most így megfelel?:)

Az mondjuk érdekel, hogy ha a saját stílusoddal neveled a gyereked, és ő is így fog válaszolni, leretkezed, meg lebunkózod?

2014. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!