Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok erre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy nap egyedül utaztam a vonaton, egyedül voltam a kabinban is. Majd felszállt egy aranyos csaj. Kicsit néztem csak rá, picit elmosolyodott. Pár pillanattal később már állt a "szerszám", és megkellett nyugodnom, estlegesen ne hogy észre vegye.


A kérdés: ha ti ezt észre vennétek, hogy reagálnátok rá, mit gondolnátok magatokban?



2014. júl. 30. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
megíjjednék hogy valami szatír vagy és elszaladnék nehogy erőszakoskodj velem
2014. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
elismerés lenne nekem:)semmi rosszra nem gondolnék:)
2014. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
elkönyvelném magamban hogy tetszek neki
2014. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Semmi gond nem lenne, nyugtáznám magamban, hogy valószínűleg vonzónak tartasz.....ennyi :)
2014. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolnék rosszra, megmosolyognám, és örülnék, hogy vagyok olyan csinos, hogy felkeltem az érdeklődésed.


Amúgy szerintem ez párkapcsolat mellett is normális, hiszen a "férfi megéhezhet az utcán, úgyis otthon fogja megenni a szerelme által készített ebédet,vacsorát". ;)

2014. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kifutnék a kabinbol azt kiabálva hogy: omfg áll a farka.
2014. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tennék, mint aki nem látja, de legyezgetné a hiúságom. :)

17/l

2014. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem már próbált molesztálni álló farkú srác a vonaton, úgyhogy előlem jobb lenne, ha eltakarnád, mielőtt lekiabálnám a hajad:DDD
2014. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
ez függne attól, hogy hány év van köztünk, milyen külsejű az illető. ha egy ötvenéves vén pasas lenne, nyilván menekülnék. ha egy velem kb. egykorú helyes srác, csak elmosolyodnék.
2014. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sikítanék a röhögéstől, bocs. :-D
2014. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!