Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Annyira megalázó volt! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira megalázó volt! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap egyik barátomnál voltunk nyársalgatni meg iszogatni..ott voltak a barátnőim is meg az a fiú is akibe már régóta bele vagyok esve..Mikor hazaértem felhívott,hogy nem-e találkozunk a buszmegállónál.. mondtam,hogy oké,mert néha bulikban szoktunk kavargatni(de komoly kapcsolatot nem akar,mert fél éve szakított a barátnőjével,aki megcsalta és fél,hogy más is ezt csinálja vele..de hiába mondom neki,hogy én nem vagyok olyan meg én szeretem őt nagyon).. és mire leértem ott volt az egyik haverja is,akinek amúgy tetszek és kitalálták,hogy csinájuk 3-asba,amire én teljesen kiakadtam és ott akartam őt hagyni,de mondta,h ne menjek el,hazaküldi a haverját,mert velem akar lenni... aztán elkezdtünk pettingelni meg minden és mikor "lent" voltam nála,akkor láttam,hogy a haverja meg visszajött és hogy ez előre meg volt tervezve..aztán persze felpofoztam mind a kettőt,de ez annyira megalázó volt..:S Most mit csináljak? 19/L
2014. júl. 30. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Eszet nem tudunk neked adni aranyom...
2014. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szo.pd le őt is, ha már ekkora ribi vagy.
2014. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Hagynám a francba, egy lyuk vagy neki nem látod?
2014. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
változtass a baráti körön,az ilyen fiuk nem érdemelnek meg ,csak kihasználnak.
2014. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt az agyilag zoknit! :D
2014. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem ismerem a haverjaidat. ezért nem mondok rólluk véleményt. De az biztos h egy 1 igazi nagy baklövés volt tőllük
2014. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6:

"róluk", "tőlük":)

2014. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A buszmegben cuppantottad le?
2014. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

XDDDDDDDDDD

Egy biztos, te nem vagy 19 éves max 12 kis ribi.

2014. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"szoktunk kavargatni"


az ilyenektől mentesen meg mindenkit az isten...

Ennyi idősen több eszed is lehetne de mindegy, kár a gőzért. Ha csak egyszerre eggyel akarsz dugni akkor azt csináld. Majd később megjön a kedved mindegyikhez. Ennyi. Azért írom ezt, mert kb. ilyen szintű ez az egész.

2014. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!