Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Annyira megalázó volt! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira megalázó volt! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap egyik barátomnál voltunk nyársalgatni meg iszogatni..ott voltak a barátnőim is meg az a fiú is akibe már régóta bele vagyok esve..Mikor hazaértem felhívott,hogy nem-e találkozunk a buszmegállónál.. mondtam,hogy oké,mert néha bulikban szoktunk kavargatni(de komoly kapcsolatot nem akar,mert fél éve szakított a barátnőjével,aki megcsalta és fél,hogy más is ezt csinálja vele..de hiába mondom neki,hogy én nem vagyok olyan meg én szeretem őt nagyon).. és mire leértem ott volt az egyik haverja is,akinek amúgy tetszek és kitalálták,hogy csinájuk 3-asba,amire én teljesen kiakadtam és ott akartam őt hagyni,de mondta,h ne menjek el,hazaküldi a haverját,mert velem akar lenni... aztán elkezdtünk pettingelni meg minden és mikor "lent" voltam nála,akkor láttam,hogy a haverja meg visszajött és hogy ez előre meg volt tervezve..aztán persze felpofoztam mind a kettőt,de ez annyira megalázó volt..:S Most mit csináljak? 19/L
2014. júl. 30. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül attól hogy hány éves is vagy valójában mert nem az számít úgy fejtem ki a véleményem! Mivel azt mondtad hogy régen bele vagy esve helyes hogy el mentél mert biztal abban hogy talán most sikerül!

De abban a pillanatban hogy ők szervezkedtek elsőnek akkor le kellett volna lépned! Mind a kettő egy p@tk@ny! Ugyanis akár meg is eroszakolhattak volna! Örülj annak hogy meg usztad! Azt teheted hogy a baráti körben ahova tartozok szét kürtölöd hogy milyenek! Hagy tudja az összes barátod, barátnőd! Nem poén ezzel játszani! Ha valaki nem akarja akkor nem kell erőltetni!

2014. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ilyet kihagyni,egyiket cumizhattad volna,másik dugott volna hátulról,kinyaltak volna,mint Micimackó a mézes csuprot,még majd bánni fogod amit kihagysz,az alkalmak soha nem térnek vissza
2014. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ez most komoly? hagyd őket a francba! alapból ott kellett volna hagyni a srácot, nem ott maradni vele... hogy lehetsz ilyen sötét?!
2014. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát, hagyd őket.
2014. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ui: Nem megyünk a parkba ketten? Biztos? Tuti? Százszor meggondoltad?
2014. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!