Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valakinek volt már ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt már ilyen élménye? Ismerőssel vagy idegennel érdemesebb csinálni?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnám a 2 férfi plusz én felállást. Viszont félek, hogy túlságosan durvák lennének velem. Két olyan emberről lenne szó, akikkel akkor találkoznék először és utoljára.
2014. júl. 31. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ismerőssel utána kellemetlen lehet újra találkozni. Az idegenekkel pedig szerintem az a gond, hogy nem túl megbízható a dolog. Akár el is rabolhatnak, beadhatnak neked valamit, megerőszakoltathatnak még pluszban az ismerőseikkel, olyasmire vehetnek rá, amit te nem akarsz, betegségeket kaphatsz el tőlük stb.
2014. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Miért akarod? (: Tagja vagy a világ agymosott brigádjának, akik ettől remélnek felpezsdült szexualitást? (: Nem értem az ilyen embereket. Ez két ember magánügye, egy férfié és egy nőé. De ha már kérdezed: ismerősökkel.
2014. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
irtam pü-t :)
2014. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
De kár hogy nem magyarországon élek, mert bevállalnám hogy én legyek az egyik!
2014. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Csakis idegennel vállalkoznék rá. Aztán ha jól sikerült, akkor lehet ismételni többször is.

F

2014. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem ne idegenekkel csináld!

Egy ilyen szitut akkor fogsz élvezni, ha biztonságban érzed magad.


Legalább az egyik srác legyen jó barát, vagy régi ismerős, esetleg a pasid, ilyesmi.

A másik srácot pedig közösen válasszátok ki!


Tapasztalatom szerint így működik, máshogy nem annyira.


36/F

2014. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem egyszerű. Két vadidegennel lenne a legkényelmesebb, de ott is nagy a kockázat, hogy visszaélnének a szituval. Talán olyan emberrel kéne, akit csak úgy nagyjából ismersz, és nem a közvetlen közeledben lakik/tanul/dolgozik. Így nem lesz olyan kellemetlen később.
2014. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!