Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hagyományos sexshop vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyományos sexshop vagy online sexwebáruház? Hol érdemesebb inkább várásolni? (részben meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Barátommal arra gondoltunk, hogy fel kellene dobnunk egy kicsit a nemi életünket, de nem tudunk dönteni, hogy sexboltban vagy az interneten keresztül vásároljunk. Én még nem voltam sexshopban, szóval nem tudom, hogyan néznének ott ránk.


27/F és 33/F



2014. júl. 14. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, egy szexshopban sokkal bizarrabb latvanyok is megfordulnak, mint egy meleg par aki egy kis extra utan kutat :)


Hagyomanyos szexshopban meg tudod nezni, pontosan latod mit veszel, tudsz tanacsot kerni az eladotol, stb. Mig egy online shopban alacsonyabb arakat talalsz, de tobb ido mire megkapod a dolgokat, es nincs szemelyzet akivel tudsz beszelni. Igazabol amelyikkel jobban erzed magad, azt valaszd.

2014. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a valódi boltot választanám, az tuti.
2014. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sexshopban dolgozom és megnyugtatlak, tudjuk mit, kinek árulunk és miért jönnek be az emberek :) Nem nézünk furcsán senkire, nem kell emiatt aggódnod.
2014. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem is jobb ha szemėlyesen mentek be, mert akkor elmondhatjátok, hoh

gy mit szeretnėtek pontosan ėrezni használat közben...:)

2014. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!