Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem értem ezt az előváladékozá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt az előváladékozás témat, elmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
Szóval hiába vagyok srác (még szűz), ha magamnak csinálom, és nem használok síkosítót, akkor kb a vége felé is ugyan olyan száraz bré mint az elején. plusz a végén az ondó sem olyan folyós, sokkal inkább sűrű és ragacsos. Nem az lenne a lényege az előváladéknak h síkosítson? előre is köszönöm a normális válaszokat
2014. aug. 1. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
elovaladek barmikor tavozhat pl nekem a baratomnak izgatas kozben i szokott jonni es nem az a lenyege h sikositson
2014. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nekem soha nem jön, végig száraz
2014. aug. 1. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Lassan kell csinálni, nem kapkodva kis haver
2014. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
síkosító nélkül, 20 percig bírom, és a inkább a kezem fárad el hamarabb, szerintem ennyi idősen ilyen időintervallum egész jó
2014. aug. 2. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!