Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi számít legjobban egy pasiban? Külső, belső, férfiasság, mennyire befolyásol az intim méret mondjuk?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 20:39
 1/2 Kerida ***** válasza:

Külső:

- Legyen ápolt (értsd kellemes illat, tartsa karban az arcszőrzetét, a haját, legyen tiszta)

- Alkatának megfelelő ruhákat hordjon, ha nem gond, ha egyszerű vagy nem márkás...


Belső:

- legyen optimista

- egyezzenek a nézeteink

- legyen ambiciózus

- legyen gógyija

- legyen őszinte

- tekintsem rám barátként is nemcsak nőként.


Olyan férfit keresek, aki hozzám hasonló gondolkodású. Nem akarom őt bekorlátozni és cserébe ő sem engem. Úgy akarok az élet fontos dolgaiban vele lenni mint a legjobb baráttal. Legyünk egymás mellett és minden hülye gondolatunkat elmondhassuk egymásnak szégyenkezés nélkül.

2014. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam az intim méret sohasem volt mérvadó. Eddig két pasim volt - ez most érdekes lesz - az első pasim ismerte a másodikat és mindig azt hangoztatta: "Bezzeg a Zolié akkora hogy felmenne a gyomrodig". Hát én voltam Zolival, lehet hogy nagyobb vagy vastagabb a mérete mint az előtte lévő hapsimé, de a szex nem jobb, sőt rosszabb.

Ergó a méret tényleg nem számít. Ha nem hajlandó hasznàlni a száját (minden értelemben) vagy a kezét, vagy csak megadja magát hogy "tégy velem amit akarsz", az számomra lelonbozó.

Ő a férfi, mutassa meg hogy erősebb nálam, hogy szét tudna tépni ha akarna. Ez nekem fontosabb mint a méret.

Külső, belső? Nincs igazán ideálom: lényeg hogy àpolt legyen és vonzódjak hozzá.

2014. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!