Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és fiúk! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apollo93 kérdése:

Lányok és fiúk! Számotokra mit jelent a férfiasság külső és belső szempontból?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy, ha egy lány meglát egy fiút vagy férfit akkor mikor tudja azt mondani rá, hogy férfias. Kérlek ne felejtsetek el belső tulajdonságokat is!

Kösz mindenkinek!:)


2010. dec. 27. 16:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Magas, borostás, süt róla, hogy imádják a nők, nem egy töketlen, "nem merek odamenni a nőkhöz" alak, udvarias, de nem papucs,nem udvarol,hanem hódít és mielőtt észbekapsz róla fantáziálsz elalvás előtt.

Jó a humora, de tényleg nagyon jó. Értelmes, van önálló véleménye és akarata,és ő a férfi a háznál. Szereti az állatokat,nem kábszerezik. Ja és 30-40 körüli.

Hát ennyi :)

2010. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Ja és 21/N
2010. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
21/N azért térj vissza időben az álomvilágból. :)
2010. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell visszatérnem, de köszönöm:)


Nameg álmodozni sem szabad? Milyen világot élünk? :D

Megjegyzem léteznek ilyen férfiak, csak azok gondolják, hogy nem, akik nem ismernek magukra :)

2010. dec. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Kedves 21/N ezek szerint ha valaki 25-28 évesen pl nem lehet olyan férfias, mint egy 40es férfi?
2010. dec. 27. 18:19
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

21/N


Szerintem el vagy szállva.Nem vagyok borostás,de ennek ellenére nagyon férfias a kisugárzásom(nők szerint).És 24 éves vagyok!

2010. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:51


Senki sem tökéletes. :D

2010. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem. Tudjátok, ízlések és pofonok. Leírtam a lehető legférfiasabbat.

Egy vékony nő is lehet nőies és egy kövér is, mégsem fogjuk ugyanúgy látni őket, a kérdés pedig úgy szólt számotokra. Ha ezt nem értettétek, akkor megérdemlitek, hogy megsértődjetek.

2010. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

75-ös, ez nem is a tökéletességről szól :) Tényleg senki sem az, és az álmodozik, aki a tökéleteset keresi, mert soha nem találja meg.

Másik nézőpont szerint pedig mindenkinek más a tökéletes.

2010. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja a kérdezőt kifelejtettem, szóval de,lehet férfias annak, akinek az a korosztály tetszik, ez szubjektív, én a 40-eseket tartom a legférfiasabbnak :)
2010. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!