Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megbánnám, ha sokkal idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánnám, ha sokkal idősebb pasival veszíteném el, akivel csak szexkapcsolatom lenne? 18/L

Figyelt kérdés
Ő 44, én 18. Szerintem nem vagyok szerelmes, csak kívánom. Nem egy hűséges típus, nem is az az erkölcsös fajta, ahogy lejött, de nagyon bírom. Nem tervezek vele komoly kapcsolatot több okból sem, csak szex.
2014. aug. 1. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem ,mert egy tapasztaltabb férfi jobban oda tud figyelni és az első élmény nagyon fontos .
2014. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

hát ez csak tőled függ, hogy te milyen vagy

én nem mennék bele, mert tudnám hogy csak 1 lennék a sok közül (meg a korkülönbség is nagyon nagy)

de ha számodra ez nem probléma, lehet te nem bánnád meg

2014. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kerida ***** válasza:
97%

Ez egy általános leírás a női szexualitásról női szemmel:


Míg fiatal a lány és férfivel nem fekszik össze, addig kénytelen elhinni azt ami a világ a szeről mond. A szex nagyon jó és élvezetes...


De a valóság az, hogy nők többségének a szeretkezést tanulnia kell. Sok lány küzd gátlásossággal... elégedetlen a testével, úgy érzi nem elég kívánatos, vagy szimplán nincs hozzászokva, hogy egy idegen meztelenül lássa... ezek feszültséget szülnek és nehezen tudja elengedni magát.


Nagyon sok nő, csak hónapokkal az első aktus után, rendszeres nemi élet mellett jut el az orgazmusig (már aki mert vannak akik 30 évesen sem... de ők ebbe beletörődtek).


Elsősorban azért ajánlatos egy nőnek a szerelmével párkapcsolatban elveszteni. Odafigyelnek rád, kényezettnek, és idővel oldódnak a gátlások, és megtanulod élvezni a szexet. Ha eleve az a fájdalmas típus vagy, akkor meg triplán kell a törődés, és nem a grimaszolás, hogy mekkora kudarc vagy mert nem lehet téged megdugni. :/


Nos amit fentebb írtam egy "általános" dolog. Lehetsz kivétel. Vagy nem. Hogy megbánnod-e az sok mindentől függ.

De önmagában a szexel nem leszel előrébb. Nem tanulod meg a legfontosabbat, ami túlmutat majd a szexuális kalandod végénél... élvezni a férfi testét és az örömszerzés eme formáját.


A döntés a tied.

2014. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%
Szerintem megbánnád! Az egészben az a legjobb amikor szerelmesen belenéz a szemedbe és ahogy megint ahogy csókol! Ezt egy olyan férfi aki nem szeret nem tudja olyan jól átadni. Én minden szeretkezés után még mindig sírok, és olyan jó ahogy magához ölel néha még együtt is sírunk... OLYAN CSODÁLATOS ÉRZÉS!! Ne egy olyan férfinak add oda magad akivel nem éreztek egymás iránt semmit!
2014. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
* megérint
2014. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as és a 4-es nagyon leírta és megfogalmazta.. igazuk van.
2014. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*nagyon jól.. Ment a zöld pacsi :D
2014. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A hármas sok dolgot jól írt le, de azért ezt nem lehet általánosságban elmondani, hogy akivel rendes párkapcsolatban vagy, az mindig odafigyel rád, akivel meg csak szexelsz, az csak magára figyel. Nagyon gyakran fordul elő fordítva is.
2014. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A ráncos lötyögő here az szexi*.*
2014. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tehát hogyha pl. vele veszíteném el, akkor jobban is fájna?
2014. aug. 1. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!