Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, akik azt hiszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik azt hiszik a nők nem élvezik a szexet; nem gondoljátok, hogy azért nem élvezik, mert nem elégítitek ki őket?

Figyelt kérdés
Lehet az a csaj azért nem élvezi a szexet, mert közben többnyire csak magatokkal foglalkoztok.

2014. aug. 1. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz,részeg vagy?
2014. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
Ti meg miert csinaltok ugy, mintha elveznetek??
2014. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Napi provokáció rovatunkat olvassák. Kérdés kiírásának oka: kielégítetlen nemi vágy detektálása a hölgynél.
2014. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

# 1


Nem részeg a kérdező, csak - velem együtt - valószínűleg olvasott már itt jó néhány olyan kérdést, illetve hozzászólást, amiben egy-egy férfi azt "bizonygatta", hogy a nők nem szereteik, nem élvezik a szexet, csak a párjuk kedvéért, kényszerből csinálják, beadják a derekukat, húzódoznak, kibújnak alóla, stb.

2014. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

a fenéket nem élvezik.

sokuk már attól felnyög kéjesen ha veri,vagy szopja a farkam.

2014. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Kielégíteni a nőt? Minek?!
2014. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nincs barátnőm.
2014. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

# 6


"Kielégíteni a nőt? Minek?!"


Minek, minek. Azért, hogy ne kelljen folyton elemet cserélni a vibrátorokban. :-)

2014. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ennek nagyon egyszerű a magyarázata . Ha egy nő nem elégül ki vagy nem lesz orgazmusa arról nem ő tehet, hanem a férfi . Ugyanis a kielégülés kb 80%-ban a férfi által feléd küldött energiákon múlik és vannak olyan férfiak akik szex közben másra gondolnak és nem rád, ezért van hogy te nem tudsz kielégülni, mert csak testileg egyesültetek lélekben nem !
2014. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sose gondoltam, hogy nem élvezik és barátnőm is szereti. Nem értem mi a probléma. Ha nem élveznék nem is csinálnák, nem? Vagy csak nagyon ritkán, hogy a partnerük kedvében járjanak.
2014. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!