Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, akik azt hiszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik azt hiszik a nők nem élvezik a szexet; nem gondoljátok, hogy azért nem élvezik, mert nem elégítitek ki őket?

Figyelt kérdés
Lehet az a csaj azért nem élvezi a szexet, mert közben többnyire csak magatokkal foglalkoztok.

2014. aug. 1. 22:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert csak a magas vékony srác bocsát ki olyan feromont, amitől elélveznek a csajok, neki meg sose volt senkije.
2014. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Valóban az itt olvasott kérdések miatt írtam ki ezt a kérdést.


És az is benne van valóban, hogy nem vagyok kielégített, de azért élvezem, élvezném a szexet, ha meglenne a kielégítés is.

2014. aug. 1. 22:29
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

üüühü, és most hogy kiírtad ezt, minden megoldódott. Megváltottad a világot.


Mostantól minden szép és jó lesz, és mindenki egyformán élvezni fogja a szexet....


..mhmhm, nem tudom lehet én vagyok hülye, hogy nem érzek leküzdhetetlen kényszert hogy kiírjak egy már 26362341040szor feltett kérdést, ami igazából nem is kérdés hanem valami lényegtelen panaszkodás vagy mi

2014. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt dolgom olyan pasival, aki képtelen volt kielégíteni, a mostani barátom mellett viszont szinte mániákusan imádom a szexet.

Sajnálom azokat a balfékeket, akik komolyan a nőkre kenik a dolgokat, és nem mernek szembenézni azzal, hogy ők azok, akik képtelenek elérni, hogy élvezzék, sőt, már azt is, hogy megkívánják őket.

2014. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Másik pasi kell akkor neked. Pl. Lehet h én...
2014. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jobb lett képzeld el. Az egyik problémámat leírhattam. Jobb lett volna ha a 100ezredik terhes vagyok-e kérdést írom ki? Meg már úgy se nagyon van új a nap alatt a kérdések tekintetében... :D
2014. aug. 1. 22:38
 17/18 anonim ***** válasza:
ja az se lett volna jobb. Hát biztos.
2014. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nekem most ez az egyik problémám, mármint olyan ami felett talán valahogy urrá tudok-tudnék lenni. Mert pl az életet nem tudom uralni....
2014. aug. 1. 22:41
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!