Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kis/nagy farok előny hátrány?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis/nagy farok előny hátrány? Lehetőleg csajok irjatok : )

Figyelt kérdés
Cink ha valakinek kicsi?
2014. aug. 2. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg h mekkora, hanem h h bánsz vele.
2014. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tudja használni nem ciki a kicsi sem. Sőt.
2014. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsivel lehet egeret és halat fogni.
2014. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne cink ? A nagy farok csupán jól mutat, amúgy fájdalmas vele .
2014. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kor? :)

Valaki privi?

2014. aug. 2. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Meg kellene már jegyezni, hogy nem az számít, hogy mekkora, hanem az hogy mit tudsz vele bűvészkedni......a kicsi ugyanúgy hasztalan ha csak annyiba merül ki egy aktus, hogy ki-be tologatod egy nőbe, a nagy dettó, plusz még fájdalmat is lehet vele okozni egyes pózokban vagy nőknél, úgyhogy megtanulni bánni vele nagyon fontos.

Vannak akik a kisebb méretet és vannak akik a nagyobb méretet preferálják, ez személyfüggő.....de a lényeg mindegyiknél, hogy tudd használni és legyen némi szexuális kultúrád :)

2014. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írhatsz privit
2014. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A vastagabb nagyobb örömet okozhat, ha elég hosszú is. Sajnos ez így van, csak a lányok nem akarják megbántani, akinek kicsi van. De ha olyan a hölgy, hogy neki is szűk a nemes szerve, akkor passzolhatnak is, a vastag fájdalmat okozna.
2014. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem pl. átlagos van, de egy átlagos nővel az a bajom, hogy a normál vaginális közösülésnél általában nem érzem elég szűknek, és élvezetesnek a dolgot és lelankadok. Anális szexnél, ha a megfelelő tisztítási procedúra be van tartva, akkor élvezetes nekem is. És mondom: nekem teljesn átlagos farkam van 18.5 centi hosszúsággal.
2014. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mármint a vastagsága átlagos, tudom a hossz az így leírva nem, mert az átlag 16 körül van. Mondjuk attól is függ, hogyan méred a hosszt, olalról 1.5 centivel hosszabbat mérsz, felülről kevesebbbet.
2014. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!