Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Nektek az előny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Nektek az előny vagy hátrány, ha egy fiú/lány okos, jó tanulmányi eredményű?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik az, ha valaki nagyon intelligens, vagy inkább kicsit visszatartó erő, hogy nála úgyse rúghatsz labdába, mert magasabbak az igényei? 16/L

2014. febr. 7. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem szimpatikusabb lesz tőle
2014. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már felnőtt vagyok, itt már nem fontosak a néhai jegyek, az a lényeg, hogy mennyi intelligenciát szívott fel azóta, ha netán a jegyei ramatyok voltak. De nekem mindenképp az okos pasik vonzóak.
2014. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem bejön, ha intelligens egy nő, csak én nem jövök be nekik. Lehet, hogy azért, mert nem szeretik, ha egy pasi intelligens? XD Pedig emellett még szerény is vagyok.
2014. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam eleve szóba sem jöhet - párkapcsolat szempontjából - olyan lány, aki nem okos.
2014. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noydra ***** válasza:
100%

A mi osztályunkba középbe minden lány a tanárok kedvence volt, színötösök voltak, érettségin meg vagy puskáztak, vagy szarabbat írtak, mint mi.

A tanulmányi eredmény nem egyenlő az intelligenciával, a diploma úgyszint nem.

2014. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hátrány? Semmiképp nem az, de szerintem az okos/magas igény se sorolható egy kalap alá. Attól, hogy valaki okos még lehet ronda is, úgy ahogy szép is. Embertől függ kinek milyenek az igényei. Persze, ha valaki kevésbé szép akkor is lehetnek nagy igényei, nyugodtan, csak azt mondom ha valaki okos, nem biztos, hogy hú de nagy igényei vannak attól még.:D Vagy legalább is... ami a külsőt illeti, ha valaki nagyon hülye az lehet zavaró lehet, nem tudom. :D

Na, de nem, ez előny!:)

2014. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, nyitott vagyok a világra. Szeretek tanulni, új dolgokat megismerni, szeretnék tájékozott lenni, éppen ezért nekem előny, ha a másik fél is értelmes, tájékozott. Direkt nem a tanulmányi eredményt emelem ki. Az egy dolog, persze, fontos ebben az életkorban, de nem ez mutatja meg azt, hogx mennyire intelligens, tájékozott valaki.

18/L

2014. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nekem is fontos , hogy a partnerem intelligensebb legyen :D és természetesen nem a jegyek a mutatói ennek, de azért valami halvány irányt adnak.. És örülök, hogy nem riadtok vissza tőle! :)
2014. febr. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!