Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A gólyatáborokban a csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gólyatáborokban a csajok elzárkóznak a szex elől? Vagy nem? Tapasztalatokat kérek, én most fogok menni gólyatáborba 18/F

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes, az egyetem már nem a kutatásról, a tudományról szól, hanem a buliról és a szexről. Változik a világ.
2014. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, a GÓLYATÁBORRÓL volt szó, nem az egyetemről! :) de semmi baj értőolvasás csak a magyar érettségin van kinek számít? ;)
2014. aug. 2. 20:23
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem zárkóznak el, olyankor sokkal nyitottabbak és ismerkedőbbek, de ugyanígy a pasik is, én is ott ismertem meg egy aranyos srácot akivel azóta barátok vagyunk :-)
2014. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de csak barátok vagy volt több is?
2014. aug. 2. 20:24
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
ha tanítóképzősök is vannak ott akkor sima ügy, azok a legnagyobb k#rvák
2014. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
En vittem golyataborba negy kotont... Tabor utan a kotonokat a fejunkre huztuk a haverjaimmal es fujtuk oket. Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam, foleg azt, hogy mennyire nem jott ossze. :D
2014. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4%

Én már sok éve érettségiztem, és akkor nem ilyen tinglitangli érettségi volt magyarból, mint nektek.


De látom, neked felesleges egyetemre menned, ha ennyi érdekel az egészből. Az "értőolvasáshoz" még annyit, tudom, hogy ugyanez folyik egyetemen is, azért írtam ezt.

És szívből remélem, hogy azok a szerencsétlenek zárkózzanak el tőled.

Hogy valami komoly kapcsolatra gondolj, némi erkölccsel leendő diplomásként, az nem megy ugye? Csak a szex? Csak kötözködni tudsz úgyis velem is, ennyi az értelmi szinted!

2014. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor volt, meg talán utána egy kis érzelem is, de később ez átfordult barátságba :-)
2014. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem felesleges egyetemre menni ha ennyi érdekekel az egészből :D :D Kérlek olvasd el még egyszer FIGYELMESEN a kérdésemet! Arról érdeklődtem, hogy a GÓLYATÁBORBAN mennyire bevállalósak a lányok, ha ezt ezek után sem tudod megérteni, hogy a gólyatábor nem az egyetem akkor tényleg elég kemény lehetett a magyar érettségid! :)
2014. aug. 2. 20:33
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Elolvastam a kérdést, igen.

A válaszom továbbra is, hogy leendő diplomásként megemelhetnéd az erkölcsi szinted, és nem holmi szexgépként kéne tekintened a csajokra. A gólyatábor (szövegértés ide vagy oda) az egyetem része már.

Vagy gólyatáborban még szexelni akarsz, de utána megváltozol, és egyetemen már csak és kizárólag a komoly kapcsolatot fogod keresni? Az igen!

A gólyatábor arra való, hogy az egyetemmel kapcsolatos dolgokat, az órafelvételt, stb. jobban megértsd, bevezessenek ebbe az új világba.

2014. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!