Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A gólyatáborokban a csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gólyatáborokban a csajok elzárkóznak a szex elől? Vagy nem? Tapasztalatokat kérek, én most fogok menni gólyatáborba 18/F

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 20:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Arról szólt, még valamikor 1970-ben :) És ne amiatt legyél most lenéző velem, mert Te nem most vagy fiatal, ha most lennél ugyanezt csinálnád, mint én. :)
2014. aug. 2. 20:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Az egész egyetem alatt-ebbe bele tartozik a gyólyatábor is-lehet keffenteni összevissza
2014. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hát a BME-VIK esetén lesz sok esélyed :D
2014. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem inkább te voltál lenéző velem, ha az első válaszomra a kérdésed elolvassuk. Nem is ismersz, azt se tudod, mivel foglalkozom, de szövegértésről beszéltél.


Nem, én nem csinálnám azt most, amit te.


Ja, mert az idők változnak 1970 óta, azzal lépést kell tartani, mert az a menő, és biztosan csak az a jó, és egész biztosan sokat kell szexelni, mielőtt valaki megtalálja a komoly kapcsolatot. Hát ezt még a modern kutatások se támasztották alá.

És senkinek nem durrant szét a feje attól sem, hogy nem szexelt.

2014. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, ott a helyed? Az ilyen gyökereket mint te másféle táborba szedném össze.
2014. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A gólyatábortól nem változnak meg a lányok. Aki belemegy a kaland(ok)ba, az megtenné ezt tábor nélkül is, másoknál meg szóba sem jöhet.

Előbb próbáld meg őket minimálisan megismerni, van-e kapcsolatuk, stb.

Attól is függ, melyik egyetem, milyen szak, a nagyon gyenge büfészakokon pl nem lesz túl magas az értelmi színvonal, mondjuk az orvosokhoz képest, de a társaság mindig más egy kicsit.

2014. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!