Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal nem kielégítő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem kielégítő a szex - hogyan tudnék én javítani a dolgon?

Figyelt kérdés
38 éves a párom, kifejezetten jol néz ki, én 32 vagyok, a külsőmet pozitívan értékelik. Ha együtt vagyunk, hiába kérem-es mar az is bosszant, hogy kérnem kell- nem szívesen izgat fel, majd a szex túl intenzív, fizikailag hamar elfárad, nem érzéki, nem jegyzi meg, mitől indulok be, hogyan tudok elélvezni...próbáltam mar mindent, mutattam, mondtam mit szeretnek, de halálra sértődik, zavarja, ha irányítok néha. Engem meg az, hogy én gyakrabban szeretném, és másképp megélni. Önző az ágyban, és lassan elmegy a kedvem tőle.

2014. aug. 2. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor keress mást
2014. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd el neki ugyanezt, hogy kezd elmenni a kedved, mert nem jól csinálja. Esetleg mondd meg neki, hogy egyszer legyen az, amit te mondasz. És ha jó volt dicsérd meg utána és köszönd meg neki.
2014. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mondd el neki ezeket, és hogy te feltétlenül változtatni akarsz ezen, mert neked ez így nem megfelelő. követeld. nincs joga megsértődni. a szex egy kölcsönös dolog, mindkét félnek gondoskodni kell a másik élvezeteiről.
2014. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38 évesen nem fog megváltozni. Szerintem válts.
2014. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod egy bunkó, és nem érdeklik a te szexuális igényeid, így te ezen a helyzeten csak akkor tudsz változtatni, ha kiszállsz ebből a kapcsolatból.
2014. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szeret Téged igazán. Ha valóban szeretne, akkor törődne Veled is, azzal is, hogy Te mit/hogyan szeretnél és nemcsak az ő kielégülése miatt szexelne.

Az élet más területein is vannak problémáitok vagy csak az ágyban? Mert ha vannak, én szakítanék vele. Ha nincsenek, akkor leülnék és megbeszélném vele őszintén utoljára.

2014. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú... Sokkal fiatalabb vagyok nálad, de, 18 éves koromban volt egy ilyen pasim. Tisztára rá illik az a leírás, mint amit te a párodról adtál.

Nálunk az volt a gond, hogy nem szeretett engem. Nem érdekelte hogy jó nekem, plusz lusta is volt.


A mostani párom hasonló korú mint a tiéd. 6. éve vagyunk együtt és mi szeretjük, ha a másik megmondja hogy jó neki. Mert nekem is van olyan, hogy amit utáltam 2 éve, az most kifejezetten jól esik és vissza-verza.


Nem írtad mióta vagytok együtt.

Szerintem, ha nem valami régóta, akkor dobd, mert nem szeret. Írtad, hogy nem vagy csúnya, talán csak villogni akar veled.

Ha meg régóta, akkor meg már nem szeret. Megunt.

De ötletem sincs, hogy lehet valakit motiválni, akit zavar, ha kérik, vagy irányítják. Mert még egy lusta pasi is szokta szeretni, ha a csaj a saját kedvére meglovagolja.

No meg az, hogy "nem jegyzi meg mitől indulsz be". :-/

2014. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Először is, köszi a válaszokat. 3 éve vagyunk egyutt, es igen, mas területen is van gond-alapvetően az, hogy nem sikeres, es ez nem tesz jót az önbecsülésének. Mindig azt mondja, hogy ő nekem keves, ezzel ki tud borítani.

Volt mar ra példa, hogy megbeszéltem vele, mit, hogyan szeretnek, ugy csinál, mint aki erti, erre következő alkalommal dettó. Ha akkor is jelzem, hogy ez így nem ok, akkor sértődés.

2014. aug. 2. 22:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Soha nem értettem, hogyan lehetséges, hogy nincs kedve a szexhez a párjával - hat kezdem érteni. Elég ijesztő, és talan elég ok, hogy megfontoljam a váltást, amit tanácsoltatok.
2014. aug. 2. 22:24
 10/11 A kérdező kommentje:
Kimaradt: ...hogy egy nőnek hogyan lehetséges, hogy nincs kedve...
2014. aug. 2. 22:25
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!